Změny na trenérských postech: novým trenérem mužů je Jaromír Bebenek

23.07.2015 14:23

Změny na trenérských postech TJ Depos Horní Suchá před novým soutěžním ročníkem 2015/2016.

Pro nový soutěžní ročník 2015/2016 povede A mužstvo staronový trenér Jaromír Bebenek. Nahradil tak ve funkci Miroslava Zedníka, který se na vlastní žádost z rodinných důvodů funkce hlavního trenéra vzdal, ovšem v A mužstvu bude i nadále působit v pozici asistenta trenéra. Jaromír Bebenek v Horní Suché působil jako hráč v divizní soutěži koncem 70. a v 80. letech. Na trenérském postu v Horní Suché působil poprvé již od roku 2001 až do roku 2009, za tu dobu dokázal s družstvem mužů dvakrát postoupit do vyšší soutěže, nejprve v sezóně 2003/2004 z okresního přeboru do 1. B třídy a poté v sezóně 2007/2008 do 1. A třídy.

Dorostenci budou i nadále působit v okresním přeboru pod vedením osvědčeného tria Konesz, Szelong s vedoucím Rašem.

Starší žáky povede i nadále Patrik Goj, ovšem kvůli jeho vytížení přibyl u starších žáků na trenérském postu velezkušený trenér Pavol Sýkora. Ten je znám především z vedení v mužských soutěžích v divizních mužstvech Horní Suché, Albrechtic, Orlové atd. Naposledy působil jako trenér u mužstva mužů v Horní Suché v roce 2011 v 1. A třídě. Vedoucím družstva zůstává Tomáš Pietrasz.

U mladších žáků došlo rovněž ke změně na trenérském postu. Po odchodu Roberta Pribely se družstva mladších žáků ujal zkušený mládežnický trenér Petr Válek, který v klubu působil jako trenér brankářů. Asistentem Petra Válka bude Bronislav Kotula a vedoucím mužstva Pavel Antl.

Starší přípravku A ročník 2005 povedou pánové Jiří Kubeš a Petr König.

Starší přípravku B ročník 2006 povede Gustav Dytko.

Mladší přípravku povedou pánové Szelong, Dytko, Raš.

admin-maro