Zimní příprava začíná mužům v úterý 12. ledna

08.01.2016 19:56

Hornosuští fotbalisté se v listopadu rozešli na dovolenou. Do kabiny se vrátí v úterý 12. ledna, kdy jim začne příprava na jarní část sezóny v 1. B třídě skupiny C. Plán zimní přípravy přineseme později.

Jaký bude hornosušský program před prvním mistrovským utkáním? Kompletní se dozvíte později, jak ho přineseme. Již jen teď víme, že úvodní přípravné utkání zimní přípravy sehrají naši fotbalisté 30. ledna v Albrechticích s místním A týmem FK Baník Albrechtice od 10.15 hodin.

Úvodní trénink mají svěřenci trenérského dua Jaromír Bebenek a Miroslav Zedník jak již bylo zmíněno naplánovaný na devatenáctou hodinu v úterý 12. ledna v hale na bazéně v Havířově na Šumbarku. Poté bude následovat trénink ve čtvrtek od 17.30 hodin a v sobotu od 10.00 hodin v domácím prostředí.

admin-maro