Zimní příprava starších žáků TJ Depos Horní Suchá

27.03.2015 20:43

Zimní příprava družstva starších žáků TJ Depos Horní Suchá, probíhala v Horní Suché ve zdejší víceúčelové hale, na hřišti TJ Depos Horní Suchá, v Havířově - Šumbarku v tělocvičně na ul. Lidické a také na umělé trávě v Albrechticích.

Zimní příprava družstva starších žáků TJ Depos Horní Suchá, probíhala v Horní Suché ve zdejší víceúčelové hale, na hřišti TJ Depos Horní Suchá, v Havířově - Šumbarku v tělocvičně na ul. Lidické a také na umělé trávě v Albrechticích. Přípravy se zúčastňoval po celou dobu dostatečný počet hráčů. Do mužstva se podařilo zapojit také mladší fotbalisty ročník 2002, kteří ukázali své dovednosti a velkým příslibem do budoucna.  Všechny tréninky probíhaly v pohodové atmosféře a s chutí do jarní části sezony. Mužstvo trenér připravoval i po taktické stránce a díky přípravným zápasům se také na jednotlivé posty podařilo vytipovat vhodné hráče, tak abychom mohli naše soupeře nejen potrápit, ale i porazit.

V souvislosti se zimní přípravou jsme se také zúčastnili dvou halových turnajů. První se konal pod záštitou okresního svazu kopané v hale na ul. Žákovské, kde se nám podařilo získat třetí místo, a druhý turnaj se konal v hale v Horní Suché v rámci mezinárodního projektu Fotbal bez hranic, kde jsme skončili na druhém místě.

Odehráli jsme také tři přípravná utkání se soupeři naší věkové kategorie, na hřištích s umělým povrchem. Všechna přípravná utkání se nám podařilo vyhrát. Předvedená hra byla na velmi dobré úrovni a všichni už se těšíme na prvního jarního soupeře, kterým bude TJ Lokomotiva Petrovice.

Výsledky přípravných utkání:

MFK Karviná B - TJ Depos Horní Suchá 1:4

MFK Havířov B - TJ Depos Horní Suchá 3:9

FC IRP Český Těšín - TJ Depos Horní Suchá 1:3

admin-maro