Zimní příprava je u konce. V sobotu doma proti Raškovicím

24.03.2016 12:27

Zimní příprava je u konce. V sobotu 26. března čeká naše hráče TJ Depos Horní Suchá první jarní mistrovské utkání. V rámci 17. kola 1. B třídy skupiny C přivítáme hráče TJ Pražmo - Raškovice. Utkání začíná v sobotu 26. května 15.00 hodin.

V sobotu 26. března otevřou jarní části naši fotbalisté po zimní přípravě doma proti týmu TJ Pražmo - Raškovice. Naši hráči se po podzimní části drží na 8. místě se skóre 31:25 a s 17 body. Tým Raškovic je v tabulce na 7. místě se skóre 15:27 a s 20 body. Podzimní vzájemné utkání zvládli v Raškovicích lépe domácí hráči, kteří zvítězili brankou Petra Kaňoka z 8. minuty. Takže naši hráči mají Raškovícím co vracet.

Zápas 17. kola I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Pražmo - Raškovice začíná na stadionu TJ Depos Horní Suchá v sobotu 26. března od 15:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Michal Kolarský, kterému na čarách budou asistovat pánové Libor Bartek a Petr Szkuta. Přijďte naše hráče proto podpořit!

admin-maro