Zimní halová liga starší přípravky

20.01.2014 12:45

Dne 18. ledna 2014 byla ukončena základní část zimní halové ligy kategorie starší přípravka. Naši chlapci skončili po základní části na 3. místě, což je posouvá do finálové skupiny C.

V posledním turnaji před domácím publikem v hale Horní Suchá kluci ukázali, že se umí o výsledek porvat a tento turnaj s přehledem vyhráli. Snaha a bojovnost byla znát na celém družstvu, a to jak na starších, tak i na mladších hráčích. Tímto bychom jim chtěli poděkovat za jejich úsilí a popřát jim, ať ve finálové skupině zabojují a pokusí se získat umístění "na bedně". Více informací ze základní části naleznete v sekci Starší přípravka. První ze tří finálových turnajů se bude konat dne 26. ledna 2014 opět v hale Horní Suchá.

Ještě jednou chlapcům děkujeme za jejich přístup a reprezentaci oddílu TJ Depos Horní Suchá.

Trenéři: Robert Pribela a Bronislav Kotula

admin-maro