Ze Smilovic jedou muži s prohrou 6:0

02.05.2016 14:05

V nedělním mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli ve 22. kole 1. B třídy skupiny C na půdě týmů SC Smilovice výsledkem 6:0, když poločasový stav byl 2:0.

V nedělním mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli ve 22. kole 1. B třídy skupiny C na půdě týmů SC Smilovice výsledkem 6:0, když poločasový stav byl 2:0. Do vedení poslal domácím tým ve 30. minutě Lukáš Rajnoch. Poločasový stav uzavřel na 2:0 ve 39. minutě Petr Dytko. Ve druhém poločase domácí navyšili skóre v 66. minutě zásluhou Břetislava Kocura. Na konečných 6:0 upravil třemi góly v 73. minutě, v 76. minutě a v 90. minutě domácí Josef Cieslar. Naši hráči tak venku tentokrát nevyhráli a domů si ze Smilovic vezou porážku v poměru 6:0.

SC Smilovice - TJ Depos Horní Suchá 6:0 (2:0)

Branky: 73., 76. a 90. Cieslar Josef, 30. Rajnoch Lukáš, 39. Dytko Petr, 66. Kocur Břetislav, ŽK: 90. Cieslar Josef, Rozhodčí: Malchárek Zdeněk - Valošek Vladimír, Vrána Jaroslav, Počet diváků: 96

SC Smilovice: Bašanda - Bolf, Kocur, Junga (70. Svoboda), Bodeček - Cienciala (46. Gerlich), Dytko (62. Cieslar), Topiarz, Barteczek Radek (77. Balvar) - Barteczek Roman (79. Žajdlík), Rajnoch. Trenér: Smatana Pavel

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Kubjat, Baránek (77. Kux), Kaleta, Pietrasz - Zima, Pócoš, Petik, Ryt - Ganaj, Příborský. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 7. května, kdy se představí na domácí půdě proti týmů FK Gascontrol Havířov. Utkání má naplánovaný začátek na 16:30 hodin