Zbytečná remíza, Horní Suchá - Slovan Orlová 4:4

07.06.2016 20:46

V sobotním dalším mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá remizovala v 14. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s týmem TJ Slovan Orlová výsledkem 4:4, když poločasový stav byl 2:0. Dvě branky vstřelil Tomáš Kaleta a po jedné David Jeziorský a Daniel Juranek.

V sobotním mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá remizovali v 14. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti TJ Slovan Orlová výsledkem 4:4, když poločasový stav byl 2:0. Do vedení v utkání dostal náš tým ve 28. minutě David Jeziorský. Na 2:0 zvýšil ve 45. minutě Tomáš Kaleta. Hosté snížili ve 46. minutě zásluhou Petra Jordána. Ve 49. minutě na 3:1 zvýšil svým druhým gólem v utkání z pokutového kopu Tomáš Kaleta. Na 4:1 se za náš tým prosadil Daniel Juranek v 63. minutě. Hosté ovšem dokázali srovnat na konečných 4:4, a to v 66. minutě zásluhou Libora Němce, který poté přidal ještě dvě branky, v 77. minutě a v 89. minutě. Naši hráči tak doma zbytečně ztratili tři body. O další tři body se můžou postarat v dalším utkání na hřišti týmů TJ Lokomotiva Petrovice B.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Slovan Orlová 4:4 (2:0)

Branky: 45. a 49. z pok. kopu Kaleta Tomáš, 28. Jeziorský David, 63. Juranek Daniel - 66., 77. a 89. Němec Libor ml., 46. Jordán Petr, ŽK: 75. Jeziorský David, 76. Čermák Petr - 52. Němec Jakub, 53. Brázdil Tomáš, 53. Němec Libor ml., Rozhodčí: Tvardek Erik - Vojkovský Michael, Machala Petr, Počet diváků: 50

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Kubjat, Baránek, Kaleta, Čermák - Zima (27. Szelong, 46. Chrobok), Jeziorský, Pietrasz (64. Zedník), Příborský - Juranek, Ryt. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

TJ Slovan Orlová: Lincer - Gajda, Štengl, Minárik, Brázdil - Němec L. ml., Macek, Hroch, Schütze - Němec J., Jordán. Trenér: Němec Libor st.

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v neděli 12. června, kdy se představí na hřišti týmů TJ Lokomotiva Petrovice B. Utkání má naplánovaný začátek na 17:00 hodin

Video sestřih tohoto utkání najdete ZDE

Autor: Marek Chmiel