Zájezd starších a mladších žáků do Polska - družební obce Lubomia

18.09.2014 22:57

V sobotu 20. září se naši starší a mladší žáci zúčastní zájezdu do Polska do družební obce Lubomia. Odjezd v 7,30 hodin v sobotu 20. září z hřiště. Plánovaný návrat v neděli 21. září kolem 16:00 hodin.

 

V sobotu 20. září se naši starší a mladší žáci zúčastní zájezdu do Polska do družební obce Lubomia. Odjezd v 7,30 hodin v sobotu 20. září z hřiště. Plánovaný návrat v neděli 21. září kolem 16:00 hodin.

Ubytování v Rogowie - Lesní park u Kaczyny (Adresa: Rogow, ul. Lesní 13). Majitel ubytování provozuje menší ZOO. Je tam restaurace, hotelové pokoje a velký park k zhlednutí, na procházku a vyjížďky koňmi.

Po odehrání přátelských utkání v rámci turnaje žáků bude následovat společenské zábavné setkání s polskými žáky, táborák aj.

V neděli po snídani se přesuneme do města Zory, kde navštívíme westernové městečko, kde  se budeme bavit cca do 15:00 hodin. Poté se přesuneme do Lubomie, odkud odjedeme domů.

admin-maro