Začátek letní přípravy TJ Depos Horní Suchá

20.07.2015 20:00

Fotbalové prázdniny končí a rozjíždí se přípravy jednotlivých družstev TJ Depos Horní Suchá na novou sezonu.

Nejprve začíná přípravu družstvo mužů ,tréninkem ve čtvrtek 16. července v 18:00 hodin na hřišti v Horní Suché pod vedením nového trenérského dua Jaroslav Bebenek a Miroslav Zedník.

Poněvadž družstvo mužů odehraje své první soutěžní utkání v sobotu 15. srpna 2015 v 17:00 hodin na na hřišti TJ Depos v Horní Suché, kdy soupeřem ji bude nováček 1. B třídy skupiny "C" mužstvo TJ Lokomotivy Petrovice "B". Nezbývá na kvalitní přípravu mnoho času. Kromě tréninkových jednotek absolvuje družstvo mužů přípravná utkání vesměs na hřištich soupeřů.

Program přípravných utkání  družstva mužů TJ Depos Horní Suchá:  

Odjezd autobusu z hřiště 07:00 hodin a další zastávky Havířov - Tržnice, autobus nádraží a Těrlicko.

Neděle 19.čefence 2015: Účast na turnaji v Rakové "O pohár Starosty obce Raková"

                                       - účastníci: FK Polom Raková

                                                        FK Slávia Staškov

                                                        TJ Depos Horní Suchá

                                                        TJ Družstevník Hermanovce

Program turnaje: 9:15 hodin - první utkání

                        11:00 hod. - zahájení + 2. utkání

                        15:00 hod. - utkání o 3. místo

                         17:00 hod. - finále turnaje

Plánovaný návrat kolem 20:30 hodiny.

Další přípravná utkání v rámci letní přípravy:

Sobota 25.07.2015 v 10:30 hodin: hř. Vrbice / FK Bospor Bohumín (KP) -  TJ Depos Horní Suchá

Středa 29.07.2015 v 18:00 hodin: hř. Albrechtice / FK Baník Albrechtice (1.A) - TJ Depos Horní Suchá

Sobota 01.08.2015 v 17:30 hodin: hř. Dolní Lutyně / TJ Sokol Dolní Lutyně (1.A) - TJ Depos Horní Suchá

Sobota 08.08.2015 v 10:15 hodin: hř. Horní Suchá / TJ Depos Horní Suchá - FK Petřvald (OP)

                           ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ TJ Depos Horní Suchá - Podzim 2015

kolo

den

datum

čas

          Krajská soutěž mužů 1. B třída skupiny "C"

odjezd

02.

SO

15.08.

17:00

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁTJ Lokomotiva Petrovice“B“

 

03.

NE

23.08.

17:00

TJ Internacionál  Petrovice -  TJ DEPOS HORNÍ  SUCHÁ

15:30

04.

NE

30.08.

17:00

TJ Pražmo - Raškovice  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

15:15

05.

SO

05.09.

16:30

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ  - 1.BFK Spartak Jablunkov   

 

06.

NE

13.09.

16:00

TJ Sokol Nýdek  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ  - 

14:00

07.

SO

19.09.

16:00

TJ  DEPOS HORNÍ SUCHÁ  - TJ Sokol Hnojník 

 

08.

SO

26.09.

16:00

Finstal  Lučina  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

14:15

09.

SO

03.10.

15:30

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ  - TJ Smilovice

 

10.

NE

11.10.

15:00

TJ ČSAD  Havířov  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

 

11.

SO

17.10.

15:00

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ  - TJ Tošanovice

 

12.

SO

24.10.

14:00

TJ Sokol Dobrá o.s  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

12:15

13.

SO

31.10.

14:00

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ - TJ Slovan Horní Žukov

 

01.

SO

07.11.

14:00

TJ Slovan Orlová  -  TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ 

 

Letní nicnedělání pomalu končí i u mládežnických fotbalových družstev TJ Depos Horní Suchá. Po ukončení jarní sezony došlo u většiny družstev ke změně nebo doplnění realizačních týmů, které povedou jednotlivé mládežnické družstva v nové sezoně:

Dorost:

Realizační tým:

 

  jméno:

      ID:

      mob:

             mail:

trenér

Szelong Marek

73060003

604818354

mszelong@seznam.cz

trenér

Konesz Tomáš

80101806

605542756

tomas.konesz@seznam.cz

ved.muž.

Raš Roman

81101926

739430184

kacus.ras.roman@seznam.cz

V ročníku 2015/2016 startují v Okresním přeboru dorostu OFS Karviná (6 družstev čtyřkolově - 10 utkání na podzim).

                            ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ TJ Depos Horní Suchá - Podzim 2015

kolo

den

datum

čas

                   Okresní přebor dorostu  

odjezd

04.

SO

29.08.

14:45

TJ Slavoj Rychvald   - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

13:15

05.

SO

05.09.

14:15

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ - TJ Sokol Dolní Lutyně

 

06.

SO

12.09.

13:45

TJ Viktorie  Bohumín  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ  

12:00

07.

SO

19.09.

13:45

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ - SK Dětmarovice

 

08.

SO

26.09.

13:45

TJ Havířov – Dolní Datyně - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

 

09.

SO

03.10.

13:15

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ  - TJ Slavoj Rychvald  

 

10.

NE

11.10.

15:00

TJ Sokol Dolní Lutyně - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

13:30

01.

SO

17.10.

12:45

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ   - TJ Viktorie  Bohumín

 

02.

NE

25.10.

11:00

SK Dětmarovice - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

09:30

03.

SO

31.10.

11:45

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ - TJ Havířov – Dolní Datyně

 

Starší žáci:

Realizační tým:

 

      jméno:

     ID:

     mob:

             mail:

trenér

Goj Patrik

72010731

777239040

goj.patrik@seznam.cz

trenér

Sýkora Pavol

51020031

602859853

 

ved.muž.

Pietrasz Tadeáš

76030299

606093776

PietraszTomas@seznam.cz

V ročníku 2015/2016 startují v Krajské soutěži starších žáků skupiny C (12 družstev dvoukolově).

Začátek přípravy v pátek 31. červnec v 17:00 hodin na hřišti.

Mladší žáci:

Realizační tým:

 

        jméno:

     ID:

    mob:

mail:

trenér

Válek Petr

54060173

776168572

kelaf@seznam.cz

trenér

Kotula Bronislav

75041652

724235917

bronislav.kotula@

kr-moravskoslezský.cz

ved.muž.

Antl Pavel

65060689

 

 

V ročníku 2015/2016 startují v Krajské soutěži mladších žáků skupiny C (12 družstev dvoukolově).

Začátek přípravy v úterý 22. července v 9:00 hodin na hřišti (v průběhu prázdnin treninky vždy v 9:00 hodin).

 ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ starších+mladš. žáků TJ Depos Horní Suchá  -  Podzim 2015

kolo

den

datum

        čas

Krajská soutěž starších a mladšíchžáků skupina "C"

odjezd

03.

SO

22.08.

09:00/10:45

MFK Havířov „B“ - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

 

04.

SO

29.08.

09:00/10:45

TJ ČSAD Havířov  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ  

 

05.

SO

05.09.

09:00/10:45

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ - TJ Petřvald

 

06.

SO

12.09.

09:00/10:45

Internacionál  Petrovice  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ  

07:30

07.

SO

19.09.

09:00/10:45

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ- MFK OKD Karviná a.s. B

 

08.

SO

26.09.

14:00/12:30

FK Těrlicko - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

 

09.

SO

03.10.

09:00/10:45

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ -  FC IRP Český Těšín

 

10.

NE

11.10.

15:00/13:30

TJ Tošanovice  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

12:15

11.

SO

17.10.

09:00/10:45

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ - TJ Sokol Dobrá 

 

02.

SO

24.10.

09:00/10:45

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ -TJ Lokomotiva Petrovice  

 

01.

SO

31.10.

11:00/09:30

TJ Slovan Horní Žukov - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ 

08:15

Starší přípravka „A“:

Realizační tým:

 

jméno:

     ID:

     mob:

               mail:

trenér

Kubeš Jiří

79010961

725350540

kubes.jirik@seznam.cz

ved.muž.

König Petr

77121528

731316427

petr.konig@awt.rekultivace.cz

V ročníku 2015/2016 startují v Okresním přeboru mladších žáků (1+5) "B1" (10 družstev dvoukolově - 9 utkání na podzim).

Začátek přípravy ve středu 5. srpna v 16:00 hodin na hřišti.

ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ - TJ Depos Horní Suchá - Podzim 2015

kolo

den

datum

   čas

                  OP  mladší žáci B skupiny B1

odjezd

01.

ČT

03.09.

17:00

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ“A“ - MFK Havířov“A“

 

02.

ČT

10.09.

16:30

FK Bospor Bohumín„A -TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „A“

15:00

03.

ČT

17.09.

16:30

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „A“-  FC IRP Český Těšín

 

04.

ČT

24.09.

16:30

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „A“-  TJ Slovan Horní Žukov 

 

05.

ČT

01.10.

16:30   

TJ Internacionál Petrovice-TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „A

15:00

06.

ČT

08.10.

15:30    

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „A“ -  FK  Těrlicko

 

07.

ČT

15.10.

15:30

TJ Petřvald - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „A“

14:15

08.

ČT

22.10.

15:30

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „A“ –TJ Slovan Havířov“A“

 

09.

ČT

29.10.

15:00    

FK Slávia Orlová“A“ - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „A“

13:45

Starší přípravka „B“:

Realizační tým:

 

    jméno:

    ID:

mob:

mail

trenér

Dytko Gustav

61120218

776028137

dytko01@seznam.cz

ved.muž.

Dytková Šárka

92092380

 

 

V ročníku 2015/2016 startují v Okresním přeboru mladších žáků (1+5) "B2" (10 družstev dvoukolově - 9 utkání na podzim).

Začátek přípravy v pondělí 3. srpna v 15:30 hodin na hřišti.

ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ  - TJ Depos Horní Suchá - Podzim 2015

kolo

den

datum

    čas

                   OP  mladší žáci B skupiny B2

odjezd

01.

ČT

03.09.

17:00

TJ  Viktoria Bohumín  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „B“

15:15

02.

ČT

10.09.

16:30

TJ Slovan Havířov“C“ - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „B“  

 

03.

ČT

17.09.

16:30

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „B“  -   FK Baník Albrechtice                          

15:15

04.

ST

23.09.

16:30

 TJ ČSAD Havířov -  TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „B“  

 

05.

ČT

01.10.

16:30   

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „B“- FK Bospor Bohumín„B“

 

06.

ČT

08.10.

15:30    

SK Dětmarovice  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ  „B“

14:15

07.

ČT

15.10.

15:30

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „B“ –  TJ Slovan Havířov“B“

 

08.

ČT

22.10.

15:30

 FK Slávia Orlová“B“ -TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „B“

14:15

09.

ČT

29.10.

15:00    

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ „B“ -  MFK Havířov“B“

 

Mladší přípravka:

Realizační tým:

 

     jméno:

      ID:

   mob:

           mail:

trenér

Szelong Marek

73060003

604818354

mszelong@seznam.cz

trenér

Raš Roman

81101926

739430184

kacus.ras.roman@seznam.cz

trenér

Dytko Gustav

61120218

776028137

dytko01@seznam.cz

V ročníku 2015/2016 startují v Okresní soutěži mladších přípravek (1+4) (20 družstev turnajově - 6 turnajů na  podzim 2015,6 turnajů na jaře 2016)

Začátek přípravy v pondělí 3. srpna v 15:30 hodin na hřišti (Současně se starší přípravkou B).

Tréninky školičky budou upřesněny později na webu TJ Depos Horní Suchá.

admin-maro