Z Tošanovic nevezeme ani bod, Tošanovice - Horní Suchá 4:1

10.10.2016 18:50

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 10. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů FK Tošanovice výsledkem 4:1, když poločasový stav byl 3:0. Za náš tým vstřelil jedinou branku David Jeziorský.

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 10. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů FK Tošanovice výsledkem 4:1, když poločasový stav byl 3:0. První branku v utkání vstřelil v 13. minutě domácí Tomáš Boráň. Hned za dvě minuty navýšil domácí vedení Radek Papřok. Poločasový stav uzavřel třetím gólem domácích ve 33. minutě Denis Judita. Ve druhém poločase náš tým snížil na 3:1 brankou v 72. minutě, kterou vstřelil David Jeziorský. Skóre však uzavřel v 76. minutě domácí Miroslav Stryja na konečných 4:1. Naši hráči tak ve druhém utkání na hřišti soupeře prohráli podruhé a tuto prohru se pokusí naši hráči napravit v dalším mistrovském utkání, ve kterém se představí na domácí půdě 15. října proti týmů TJ Pražmo - Raškovice.

FK Tošanovice - TJ Depos Horní Suchá 4:1 (3:0)

Branky: 13. Boráň Tomáš, 15. Papřok Radek, 33. Judita Denis, 76. Stryja Miroslav - 72. Jeziorský David, ŽK: 19. Judita Denis, 65. Nagy Petr - 80. Kaleta Tomáš, ČK: 58. Hradil Pavel, Rozhodčí: Lalík David - Picmaus Jiří, Opěla Robin, Počet diváků: 70

FK Tošanovice: Michálek - Skarka, Kelecsény, Bezdíček, Gančarčík (85. Maceček) - Šimeček, Papřok (89. Lisník), Stryja, Nagy (70. Ryba) - Boráň  T. (62. Parák), Judita (82. Sikora). Trenér: Fabík Jiří

TJ Depos Horní Suchá: Lincer - Čermák, Kubjat, Kaleta, Kubjat - Jordán (56. Pócoš), Jeziorský, Čopák, Pavlík (75. Zima) - Juranek (85. Szotkowski), Mikulec (67. Baránek). Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Další mistrovské utkání 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 15. října, kdy se představí na domácím hřišti proti týmů TJ Pražmo - Raškovice. Utkání má naplánovaný začátek na 15:00 hodin.

Autor: Marek Chmiel