Z Jablunkova si vezeme tři body. Spartak Jablunkov - Horní Suchá 0:2

25.08.2014 12:36

V nedělním odpoledni zajížděli fotbalisté, funkcionáři a fanoušci Horní Suché do Jablunkova odehrát druhé utkání soutěžního ročníku 2014/2015 Práce a servis 1. B třídy skupiny C, ve kterém se museli obejít o znovu zraněného Zálejského a brankáře Richtra, který dostal disciplinární trest zákazu startu na jedno utkání, za vyloučení v minulém utkání.

V nedělním odpoledni zajížděli fotbalisté, funkcionáři a fanoušci Horní Suché do Jablunkova odehrát druhé utkání soutěžního ročníku 2014/2015 Práce a servis 1. B třídy skupiny C, ve kterém se museli obejít o znovu zraněného Zálejského a brankáře Richtra, který dostal disciplinární trest zákazu startu na jedno utkání, za vyloučení v minulém utkání.

1. FK Startak Jablunkov - TJ Depos Horní Suchá 0:2 (0:2)

Utkání na velmi těžkém podmáčeném terénu začalo pro hornosušany skvěle, po pěkné kombinační akci našel Čopák ve vápně volného Příborského, který rutinérsky dopravil míč do domácí branky - 0:1. Horní Suchá pokračovala v náporu na domácí branku, střela Stebela neměla dostatečnou razanci, ovšem Horní Suchá zopakovala akci ze začátku utkání a Příborský vstřel po přihrávce Čopáka i druhou branku do branky domácího Jablunkova - 0:2. Do konce poločasu se hra vyrovnala, hostující obrana však domácí do žádného ohrožení své branky nepustila, vyjma hlavičky domácího hráče, která šla vysoko nad. Se střelou Čopáka si domácí brankář také poradil, a tak se šlo do šaten za stavu 0:2 pro Horní Suchou.

Ve druhém poločase pozorná hornosušská obrana Jablunkov do žádného ohrožení své branky nepustila, útočné akce hostů utnul vždy přísný pomezní rozhodčí odmáváním ofsajdů, a tak se hra odehrávala především ve středu pole. Za zmínku stojí závar před domácí brankou po rohovém kopu Horní Suché, se kterým si však domácí obrana poradila. V 85. minutě měl slibnou šanci Martin Baranek, kdy se sprintem přes půl hřiště dostal až k zakončení, ovšem domácí brankář jeho zakončení vyrazil na roh. Do konce utkání se již nic vážnějšího nestalo, a tak si Sušané odvážejí z horké gorolské půdy důležité tři body.

Branky: 5. a 30. Příborský Petr, ŽK: 41. Čopák Robin, 77. Zima Tomáš, Rozhodčí: Černoevič Alexandr - Novák Michal, Ostřanský Petr, Počet diváků: cca 120

1. FK Spartak Jablunkov: Kuřok - Komár, Hudzieczek J., Hudzieczek P., Cienciala - Jan Martynek (70. Sikora M.), Zowada, Hudzieczek M. (85. Chrascina), Gurecký (60. Čmiel M.) - Michálek, Szotkowski. Trenér: Stanislav Kluz

TJ Depos Horní Suchá: Růža - Bebenek, Jeziorský, Kaleta, Hradil - Zima (K), Stebel, Čopák, Pastrňák (89. Kubját) - Příborský (86. Baranek), Petík (55. Kolder). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro