Z Jablunkova bez bodů po prohře 2:0

10.06.2014 15:38

Naši hráči v neděli 8. června sehráli na půdě soupeře 14. kolo I.B třídy skupiny, a to na hřišti týmu 1. FK Spartak Jablunkov. Naši hráči v tomto mistrovském utkání prohráli 2:0. Další mistrovské utkání čeká naše hráče v sobotu 14. června na půdě soupeře, a to TJ Sokol Mosty.

1. FK Spartak Jablunkov - TJ Depos Horní Suchá 2:0 (1:0)

I kvůli velkému vedru začal zápas v poklidném tempu, které vydrželo až do 14. minuty kdy ve velkém vápně fauloval Kuba Pietrasz útočníka domácích. Byl odměněn žlutou kartou a kopala se penalta. S tou si zkušeně poradil domácí hráč Martin Hudzieczek a upravil stav utkání na - 1:0. Hra se i nadále odehrávala spíš uprostřed hřiště, nebyli vidět žádné vyložené šance a proto i první poločas skončil výsledkem 1:0. I začátek druhé půle byl vlažný, ale pouze do 60. minuty. Od této chvíle měli domácí obrovské šance a nás podržel velice dobře chytající gólman Jirka Richter. V 61. minut po přečíslení naši obrany přišel centr z levé strany, před prázdnou brankou se ocitnul domácí hráč Michálek, který měl před sebou už jen sít´brány,ovšem famózním zákrokem náš gólman jeho střelu zlikvidoval. V 65. minutě z nenápadné akce vystřelil z póza šestnáctky Libor Stebel a orazítkoval břevno domácí brány. Hra se přelévala a ze strany na stranu, ale my jsme si s koncovkou nedokázali poradit. V 73. minutě kopali domácí roh a po následné hlavičce opět výborným zákrokem vytáhl balon z brankové čáry náš gólman. V 84. minutě jsme ovšem udělali již tradičně chybu na půlicí čáře a domácí v rychlém protiútoků si se zakončením poradili, když míč do branky poslal Radim Szotkowski -2:0. Za další tři minuty kopali domácí přímý kop z dobrých 35 metru. K míči se postavil opět Martin Hudzieczek a vyslal nádhernou ránu, která směřovala přímo do naší šibenice. Už jsme viděli míč potřetí v naší síti. Ovšem fantastickým zákrokem tomu Jirka Richter zabránil a vytáhl míč na břevno. Za posledních pět min už žádné příležitosti nepřišli a tak si Jablunkov připsal na své konto tři body.

Branky: 14. Hudzieczek Martin z pok. kopu, 84. Szotkowski Radim, ŽK: 14. Pietrasz Tomáš, 72. Novák Dušan, Rozhodčí: Poledník Radek - Plevza Miroslav, Novák Michal, Počet diváků: cca 120

1. FK Spartak Jablunkov: Pindur - Sikora, Ciencala, Janeczek, Hudziecek - Šigut, Michálek, Kluz, Zowada  - Szotkowski, Čečotka.

TJ Depos Horní Suchá: Richter - Pietrasz, Kubját, Novák, Zedník (84. Směták) - Hromada (75. Chrobok), Jeziorský, Stebel, Kolder - Sukač, Příborský. Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro