Z Horního Žukova se třemi body za výhru 1:5

30.05.2016 15:31

 V sobotním dalším mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 26. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů TJ Slovan Horní Žukov výsledkem 1:5, když poločasový stav byl 1:2. O branky se postarala čtveřice hráčů, a to Petr Příborský, Jakub Pietrasz, Stanislav Ryt a Martin Mikulec, který se trefil dvakrát do sítě soupeře.

V sobotním mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 26. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů TJ Slovan Horní Žukov výsledkem 1:5, když poločasový stav byl 1:2. Do vedení v utkání se dostal náš tým již ve 3. minutě, kdy se prosadil Petr Příborský. Hned za minutu zvýšil na 0:2 Martin Mikulec. Domácí dokázali ve 23. minutě snížit na 1:2 díky gólů Jiřího Glace, který uzavřel poločasový stav. Ve druhém poločase skórovali jen naši hráči, a to celkem třikrát. Nejdříve v 57. minutě kdy se prosadil Jakub Pietrasz. Poté v 64. minutě kdy se trefil do sítě soupeře Stanislav Ryt a konečnou podobu výsledků dal na 1:5 svým druhým gólem v utkání v 71. minutě Martin Mikulec. Naši hráči si tak zaslouženě domů odvezli všechny tři body za výhru 1:5.

TJ Slovan Horní Žukov - TJ Depos Horní Suchá 1:5 (1:2)

Branky: 23. Glac Jiří - 4. a 71. Mikulec Martin, 3. Příborský Petr, 57. Pietrasz Jakub, 64. Ryt Stanislav, ŽK: 8. Rada Robin, 16. Misiarz Radim, 82. Hromada Karel - 32. Ryt Stanislav, 44. Čermák Petr, 73. Pietrasz Jakub, 86. Přiborský Petr, 87. Kubjat Roman, Rozhodčí: Mojžíš Jakub - Dytko Gustav, Matějek Vojtěch, Počet diváků: 20

TJ Slovan Horní Žukov: Pielesz - Podaný Danek (60. Gulis), Sojka, Benek, Popelka - Misiarz, Glac J., Hromada, Podaný Damián (54. Glac R.) - Jurczyga, Rada. Trenér: Szmek Bogdan

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík (82. Kux) - Kubjat, Baránek (66. Zima), Kaleta, Čermák - Ryt, Pócoš, Pietrasz (81. Chrobok), Příborský - Juranek, Mikulec. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 4. června, kdy se představí na domácím hřišti proti týmů TJ Slovan Orlová. Utkání má naplánovaný začátek na 17:00 hodin

Autor: Marek Chmiel