Z Hnojníku se třemi body

19.04.2016 13:54

V sobotním mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 20. kole 1. B třídy skupiny C na půdě týmů TJ Sokol Hnojník výsledkem 1:4, když poločasový stav byl 0:2.

V sobotním mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 20. kole 1. B třídy skupiny C na půdě týmů TJ Sokol Hnojník výsledkem 1:4, když poločasový stav byl 0:2. Do vedení poslal náš tým v 5. minutě Martin Mikulec a poločasový stav uzavřel brankou z pokutového kopu ve 37. minutě Tomáš Zima. Ve druhém poločase v 63. minutě zvýšil skóre Daniel Juranek. Domácí snížili v 66. minutě z pokutového kopu z kopačky Michala Baumana. Poslední slovo si vzal náš Roman Kubjat, který v 84. minutě uzavřel skóre utkání na konečných 1:4. Naši hráči tak napravili domácí prohru s Nýdkem a z Hnojníku si vezou zaslouženě tři body za výhru 1:4.

TJ Sokol Hnojník - TJ Depos Horní Suchá 1:4 (0:2)

Branky: 66. Bauman Michal z pok. kopu - 5. Mikulec Martin, 37. Zima Tomáš z pok. kopu, 63. Juranek Daniel, 84. Kubjat Roman, ŽK: 35. a 59. Jantoš Petr, 66. Jantoš Tomáš - 59. a 66. Pietrasz Jakub, 52. Pócoš Lukáš, ČK: 59. Jantoš Petr - 66. Pietrasz Jakub, Rozhodčí: Tomai Martin - Závodný Vít, Čecháček Petr, Počet diváků: 50

TJ Sokol Hnojník: Mrozek - Jantoš T., Bauman, Kroužek, Klus A. - Kozel (70. Juřica), Jantoš P., Walica, Brzuchanski - Ganczarczyk, Hrtoň (85. Šibra). Trenér: Mikunda Alois

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Kubjat, Zedník (67. Kaleta), Ganaj, Čermák - Zima, Pócoš, Pietrasz, Příborský - Juranek, Mikulec (82. Chrobok). Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 23. dubna, kdy se představí na domácí půdě proti mužstvu Finstal Lučina. Utkání má naplánovaný začátek na 16:00 hodin.

admin-maro