Z Dobré si vezeme tři body za vítězství 2:1

26.05.2014 11:52

Naši hráči v sobotu 24. května sehráli na půdě soupeře 25. kolo I.B třídy skupiny, a to na hřišti týmu TJ Sokol Dobrá. Naši hráči v tomto mistrovském utkání vyhráli 1:2. První branku vstřelil v 60. minutě Petr Příborský a druhou branku a vítěznou vstřelil v 77. minutě Ondřej Sukač. Další mistrovské utkání čeká naše hráče již ve středu 28. května, kdy na domácí půdě dohrávají odložené kolo proti týmu TJ Sokol Fryčovice.

TJ Sokol Dobrá - TJ Depos Horní Suchá 1:2 (0:0)

K mistrovskému utkání do Dobré jsme z důvodu zranění a pracovního vytížení  odjížděli pouze v 11 lidech. V autobuse ovšem panovala výborná a veselá nálada. Věřili jsme, že i když nás je tak akorát, dovezeme nějaký ten bodík domů. Jelikož jsme neměli nikoho na střídání, oblékl se do dresu i asistent trenéra Mirek Zedník.

Samotný zápas začal ve velmi vlažném tempu. Z první půlky stojí za zmínku jen 16. minuta, kdy po dlouhém autu Sukače si domácí sami nastřelili břevno své branky. Nebyli k vidění žádné vyložené šance. Domácí zkusili 3 - 4 střely z velké vzdálenosti, které ovšem minuli svůj cíl. Není tedy divu, že poločasové skóre bylo 0:0.

I začátek druhé půlky byl stejně opatrný, ale jen do 56. minuty. Jak už u nás bývá zvykem, že musíme v zápase udělat aspoň jednu velkou chybu, tak ta přišla v 57. minutě. Po zaváhání celé obrany, akci domácích neuhasil ani náš gólman a domácí se mohli po vstřelném gólu Jana Filipčíka radovat - 1:0. Radovali se ale jen tři minuty. Po dlouhém výkopu našeho brankáře, utekl domácí obraně Petr Příborský, poradil si i s gólmanem hostí, kterého přehodil a srovnal stav utkání na - 1:1. V dalších patnácti minutách si obě mužstva vytvořila pár šancí, které ale likvidovali gólmani na obou stranách. Vše směřovalo k tomu, že utkání skončí remízou. K naší radosti přišla 77. minuta, kdy se na pravé straně uvolnil Zima, odcentroval na zadní tyč, kde zůstal úplně volný Ondřej Sukač a doklepl míč do sítě - 1:2. S tímto stavem utkání se domácí nehodlali smířit a posledních deset minut si vytvořili tlak. I přes skoro čtyř minutové nastavení se jim ale nepodařilo dopravit míč do naší sítě a tak jsme se mohli po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího radovat ze zisku tři bodů.

Branky: 57. Filipčík Jan - 60. Příborský Petr, 77. Sukač Ondřej, ŽK: 46. Sukač Ondřej, 75. Novák Dušan, Rozhodčí: Vrána Jaroslav - Kubánek Radovan, Plevza Miroslav, Počet diváků: cca 100

TJ Sokol Dobrá: Lamoš - Šebestík, Pietroszek, Figura, Šmahaj - Palarčík, Fojtík (Pikna), Lužný, Rajnoch, Filipčík - Damek (Zícha). Trenér: Zářický Tomáš

TJ Depos Horní Suchá: Richter  - Bebenek, Kubját, Novák, Pietrasz - Kolder, Jeziorsky, Stebel, Zima - Příborský, Sukač (87. Zedník). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro