Výsledky mládeže za tento víkend

04.05.2015 11:09

Je za námi víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich týmů. Více uvnitř článků.

Je za námi víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich týmů. Dorost doma porazil Dolní Lutyni 5:1. Starší a mladší žáci sehráli o tomto víkendu dvě mistrovská utkání, nejdříve s týmem TJ Lokomotiva Petrovice, který starší žáci porazili doma 4:2 a mladší žáci 5:1. Poté v neděli sehráli naši žáci mistrovské utkání na hřišti Dolní Lutyně, kde starší žáci vyhráli 0:4 a mladší žáci 0:7. Starší přípravka A přivezla ve čtvrtek vítězství ze Stonavy 1:8. Více uvnitř článků.

TJ Depos Horní Suchá (Dorost) - TJ Sokol Dolní Lutyně 5:1 (4:0)

Branky Horní Suché: Chromík Jan 2, Vallo David, Ryt Stanislav, Miksa Jakub z pok. kopu

Sestava Horní Suché: Růža Daniel - Mokrý Tomáš (35. Šebesta Jakub),Miksa Jakub, Rosmarin Vojtěch, Pakši Petr - Kux Filip (53. Honsa Martin), Szelong Patrik (83. Pučok Petr), Ryt Stanislav, Trnka Patrik - Chromík Jan, Vallo David

Vedoucí mužstva Roman Raš: „Odehráli jsme velmi dobrý zápas s pěknými gólovými akcemi. Všichni zaslouží pochvalu, takto chceme hrát. Příští týden nás doma čeká Horní Žukov a chceme opět naplno bodovat.“

.

TJ Depos Horní Suchá (Starší žáci) - TJ Lokomotiva Petrovice 4:2 (3:1)

Chtěli jsme navázat výkonem na předešlý zápas, kdy jsme zcela ovládli druhý poločas a soupeře zatlačili na jeho půlku, ale od začátku utkání se nám to nedařilo. Hráli jsme se zbytečným respektem a přizpůsobili jsme se hře soupeře, který převážně nakopával míče dopředu, kde se mu dařilo vyhrávat osobní souboje a tím se dostával do nebezpečných akcí. Navíc jsme soupeři ulehčili začátek zápasu špatně zahranou malou domů a tuto nabídku hostující hráči využili. Po špatném úvodu se povedlo Jakubovi Vráblovi po samostatné akci z levé strany vstřelit branku a ve 27. minutě po přihrávce od Patrika Goje mezi obránce upravil skóre Tomáš Nový. O dvě minuty později po faulu na Jakuba Šlachtu proměnil penaltu Filip Kux. Do šaten jsme šli za příznivého stavu a zdálo se, že postupem času ovládneme hru, ale opak byl pravdou. Po přestávce ve 48. minutě po přihrávce od Adama Ševčíka vstřelil branku znovu Jakub Vrábel a tím vyčerpal náš střelecký prach do konce zápasu. V hlavách hráčů se znovu začal objevovat strach o výsledek a dělali jsme zbytečný chyby, které soupeř dvakrát potrestal. V závěru zápasu jsme s velkým úsilím vybojovali výsledek, který si mužstvo za svou pracovitost na tréninku určitě zaslouží.

Branky Horní Suché: Vrabel 2, Nový, Kux

Sestava Horní Suché: Regec - Tomšů, Šebesta, Pietrasz (60. Drozd), Holub - Ševčík, Šlachta - Goj, Nový (35. Pribela), Kux - Vrabel (67. Klimprle)

.

TJ Sokol Dolní Lutyně - TJ Depos Horní Suchá (Starší žáci) 0:4 (0:2)

.

TJ Depos Horní Suchá (Mladší žáci) - TJ Lokomotiva Petrovice 5:1 (3:0)

.

TJ Sokol Dolní Lutyně - TJ Depos Horní Suchá (Mladší žáci) 0:7 (0:3)

.

SK Stonava - TJ Depos Horní Suchá A (Starší přípravka) 1:8

admin-maro