Výsledky mládeže za tento víkend

27.04.2015 14:32

Je za námi víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich týmů. Více uvnitř článků.

Je za námi víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich týmů. Dorost si veze z těžkého utkání v Petřvaldě u Karviné domů bod za remízu 1:1. Starší a mladší žáci sehráli mistrovské utkání doma s týmem TJ Tošanovice. Starší žáci vyhráli 4:2 a mladší žáci také vyhráli, a to 5:2. Více uvnitř článků.

TJ Petřvald u Karviné - TJ Depos Horní Suchá (Dorost) 1:1 (0:1)

Důležitý zápas odehráli dorostenci na půdě vedoucího celku tabulky Petřvaldu. Zápas začal pro naše kluky výborně. Hned ve 2. minutě utekl po pravé straně David Vallo, jeho střelu brankář domácí lehce tečoval a dobíhající Honza Chromík byl podražen a kopala se penalta. Nutno uznat, že situace byla lehce nepřehledná a pro domácí možná i přísně zapískaná. K penaltě se postavil Kuba Miksa a proměnil. Domácí tato situace vyhecovala a poté se hrál na okresní přebor velmi dobrý fotbal. Petřvaldští měli spoustu příležitostí k vyrovnání, ale výborný výkon brankáře Filipa Kuxe nevedl k vyrovnání. Poločas skončil 0:1. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Domácí stále tlačili, ale nemohli dát branku. Naši kluci hráli na rychlé brejky, což dělalo obraně domácích problémy. V 50. minutě utekl po pravé straně Patrik Trnka, jeho střela minula o pár centimetrů břevno. V 65. minutě se domácí dočkali branky, když útočník podél brankáře Kuxe vyrovnal. Těsně před koncem mohl o výsledku rozhodnout Tomáš Pietrasz, ale nedokázal dopravit míč do branky po závaru před domácím brankářem, a tak utkání skončilo remízou 1:1

Branky Horní Suché: 65. Domácí - 2. Miksa Jakub z pok. kopu

Sestava Horní Suché: Kux Filip - Mokrý Tomáš, Miksa Jakub, Rosmarin Vojtěch, Pakši Petr (35. Tomšů Jakub) - Šebesta Jakub (83. Pietrasz Tomáš), Szelong Patrik, Ryt Stanislav, Trnka Patrik - Chromík Jan, Vallo David. Střídali: Růža Daniel, Pučok Petr

Vedoucí mužstva Roman Raš: „Jsme spokojeni s bodem, i když asi pro nás nic neřeší. Kluci zaslouží pochvalu, odbojovali celý zápas na maximum, nevypustili žádný souboj, takhle si to nějak představujeme. Chceme na tento výkon navázat i v pátek, kdy hostíme doma Dolní Lutyni.“

.

TJ Depos Horní Suchá (Starší žáci) - TJ Tošanovice 4:2 (2:0)

.

TJ Depos Horní Suchá (Mladší žáci) - TJ Tošanovice 5:2 (2:1)

admin-maro