Výsledky mládeže za tento víkend

20.04.2015 19:15

Je za námi víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich týmů. Více uvnitř článků.

Je za námi víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich týmů. Dorost doma jednoznačně přehrál tým Stonavy a vyhrál vysoko 11:0. Starší a mladší žáci sehráli mistrovské utkání doma s týmem TJ Petřvald u Karviné. Starší žáci prohráli 0:8 a mladší žáci vyhráli 9:0. Více uvnitř článků.

TJ Depos Horní Suchá (Dorost) - SK Stonava 11:0 (3:0)

Branky Horní Suché: Chromík Jan 5, Šebesta Jakub 2, Ryt, Vallo David, Miksa Jakub, Rozmarin Vojtěch

Sestava Horní Suché: Kux Filip - Pakši Petr, Miksa Jakub, Rozmarin Vojtěch, Mokrý Tomáš - Trnka Patrik, Szelong Patrik, Ryt Stanislav, Honsa Martin - Chromík Jan, Vallo David. Střídali: Šebesta Jakub, Tomšů Jakub, Pietrasz Tomáš, Pučok Petr, Růža Daniel

Vedoucí mužstva Roman Raš: „Hrálo se na jednu bránu, výhra mohla být i vyšší. Příští týden nás čeká důležitý zápas v Petřvaldě, tam půjde o hodně.“

.

TJ Depos Horní Suchá (Starší žáci) - TJ Petřvald u Karviné 0:8 (0:2)

.

TJ Depos Horní Suchá (Mladší žáci) - TJ Petřvald u Karviné 9:0 (4:0)

Branky Horní Suché: Pribela Lukáš 3, Malina Borek, Antl Štěpán, Goj Patrik, Szymurda Jan, Kruta Lukáš

admin-maro