Výsledky mládeže za tento víkend

05.05.2014 21:50

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Dorost doma remizoval s Frenštátem pod Radhoštěm 1.1. Starší a mladší žáci sehráli domácí utkání s týmem MFK Havířov B. Starší žáci vyhráli 4:0 a mladší žáci prohráli 1:2. Starší přípravka prohrála s Orlovu A 5:11. Více uvnitř článků.

TJ Depos Horní Suchá (Dorost) - TJ Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 1:1 (1:0)

Utkání velmi dobré úrovně z obou dvou stran. Domácí se dostali do vedení v 10 minutě, když podklouznutí hostujícího stopera využil Honza Chromík. V 86. minutě odpískal rozhodčí Krokosz penaltu proti domácím, když nejprve otočil odkop od brány na roh pro hosty a poté odpískal nesmyslnou penaltu za údajné držení za dres. Hosté z nařízené penalty srovnali a zbytek zápasu se dohrával ve velmi nervózní atmosféře.

Branka Horní Suché: 10. Chromík Jan

Sestava Horní Suché: Růža - Rosmarin, Duda, Mrozek, Chromík R. - Miksa, Szelong (70. Kravčík), Ryt, Chrobok - Chromík (88. Ševčík), Delong (60. Trnka)

Ohlasy po utkání asistenta trenéra Tomáše Konesze: „Bod s velmi dobrým soupeřem bereme, i když jsme byli velice blízko výhře. Dneska podal každý maximální výkon a bojovnost takže velká spokojenost. Co se týká penalty, tu viděl jen rozhodčí Krokosz, který tímto rozhodnutím znehodnotil celý zápas, který měl výbornou úroveň...“

.

TJ Depos Horní Suchá (Starší žáci) - MFK Havířov B 4:0 (2:0)

.

TJ Depos Horní Suchá (Mladší žáci) - MFK Havířov B 1:2 (1:1)

.

TJ Depos Horní Suchá (Starší přípravka) - FK Slavia Orlová Lutyně A 5:11

admin-maro