Výsledky mládeže za tento víkend

27.04.2014 22:02

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Dorost uhrál na půdě silné Skotnice remízu 1:1. Starší a mladší žáci sehráli utkání na hřišti týmu TJ Lokomotiva Petrovice. Starší žáci prohráli 6:0 a mladší žáci remizovali 7:7. Starší přípravka vyhrála vysoko 12:2 na půdě týmu FK Bohumín B. Více uvnitř článků.

FK Skotnice - TJ Depos Horní Suchá (Dorost) 1:1 (1:0)

Zasloužená remíza ve vyrovnaném utkání. Důležitý bod, který nás určitě povzbudí do dalších zápasů. Čekají nás teď dva domácí zápasy se silnými soupeři. Ve čtvrtek derby s Albrechticemi a v sobotu Frenštát pod Radhoštěm.

Branka Horní Suché: 85. Delong Adam

Sestava Horní Suché: Růža - Kravčík, Miksa, Rosmarin, Chromík R. - Trnka, Szelong, Duda (40. Ševčík), Chrobok (75. Ryt) - Delong, Chromík J.

.

TJ Lokomotiva Petrovice - TJ Depos Horní Suchá (Starší žáci) 6:0 (3:0)

.

TJ Lokomotiva Petrovice - TJ Depos Horní Suchá (Mladší žáci) 7:7 (4:3)

Branky Horní Suché: Ivanuszek Adam 4, Pastušek Dominik 2, Príbela Lukáš

.

FK Bohumín B - TJ Depos Horní Suchá (Starší přípravka) 2:12 (1:6), penalty 1:1

Branky Horní Suché: Kotula Bronislav 5, Drábek Dominik 4, Kubes Sebastian 2, Kruťa Ondřej. Asistence: Drábek Dominik 3, Kotula Bronislav 2. Penalty: Kolodziej Adam

admin-maro