Výsledky mládeže za tento víkend

21.04.2014 10:07

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Dorost porazil v důležitém utkání doma tým Mořkova 5:0. Starší a mladší žáci sehráli utkání v Bohumíně. Starší žáci prohráli 5:1 a mladší žáci vyhráli 3:2. Více uvnitř článků.

TJ Depos Horní Suchá (Dorost) - TJ Mořkov 5:0 (4:0)

Veledůležitý zápas vyhráli naši dorostenci proti Mořkovu. Výborný výkon korunovali 5-ti brankami a to ještě neproměnil Standa Ryt pokutový kop.

Branka Horní Suché: Delong 2, Chrobok, Chromík J., vlastní

Sestava Horní Suché: Růža - Szelong, Miksa, Rosmarin, Chromík R. - Trnka (Ševčík), Duda, Ryt, Chrobok - Chromík J., Delong

Hodnocení trenéra: Výborný výkon, kluci si moc dobře uvědomovali o co jde, trochu jsme promíchali sestavu a možná i pomohla promluva předsedy Ivana Mariniho před zápasem. Věřím, že nás tato výhra nakopne, pokusíme se bodovat už v dalším zápase ve Skotnici, i když víme, že to bude hodně těžké,“ zhodnotil utkání velmi spokojený trenér Marek Szelong.

.

FK Bohumín - TJ Depos Horní Suchá (Starší žáci) 5:1 (2:0)

.

FK Bohumín - TJ Depos Horní Suchá (Mladší žáci) 2:3 (1:2)

Branky Horní Suché: Pribela, Pastušek, Kotula

admin-maro