Výsledky mládeže za tento víkend

14.04.2014 15:06

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Dorost prohrál na hřišti Starého Města 6:2. Starší a mladší žáci si doma poradili s týmem TJ ČSAD Havířov. Starší žáci vyhráli 8:1 a mladší žáci 8:0. Více uvnitř článků.

TJ DURMAN Staré Město - TJ Depos Horní Suchá (Dorost) 6:2 (3:1)

Branka Horní Suché: 44. Chrobok, 89. Trnka

Sestava Horní Suché: Růža - Kravčík, Duda, Rosmarin, Ševčík - Miksa, Szelong, Trnka, Ryt - Chrobok, Chromík J.

Trenér Tomáš Konesz: „Celý zápas jsme byli horším týmem, hráli jsme bez pohybu, bez zájmu takhle se o záchranu určitě nehraje. Domácí vyhráli zcela zaslouženě. Musíme se přes týden dát nějak dohromady v sobotu nás čeká možná rozhodující zápas sezony s Mořkovem, který musíme zvládnout jinak bude naše situace v tabulce kritická.“

.

TJ Depos Horní Suchá (Starší žáci) - TJ ČSAD Havířov 8:1 (3:0)

Branky Horní Suché: Kux 2, Holub 2, Šebesta 2, Goj, Vrábel

.

TJ Depos Horní Suchá (Mladší žáci) - TJ ČSAD Havířov 8:0 (4:0)

Branky Horní Suché: Pastušek 5, Rychtařík, Byčkov, Drbálek

admin-maro