Výsledky mládeže za tento víkend

07.04.2014 19:26

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Všechny naše mužstva sehráli své další jarní mistrovská utkání na půdě soupeře. Dorost prohrál na hřišti Brušperku 4:1. Starší a mladší žáci nedokázali bodovat na půdě Interu Petrovic. Starší žáci prohráli 2:0 a mladší žáci 2:1. Více uvnitř článků.

SK Brušperk - TJ Depos Horní Suchá (Dorost) 4:1 (1:1)

Branka Horní Suché: Chromík Jan

Sestava Horní Suché: Růža - Kravčík, Miksa, Rosmarin, Chromík R. - Trnka (65. Ševčík), Szelong, Ryt, Duda - Chrobok, Chromík J.

V nedělním dopoledni svěřenci Marka Szlonga a Tomáš Konesze utkali na půdě Brušperka. Úvod zápasu vyšel skvěle, když hned v 1. minutě zápasu otevřel skóre utkání Jan Chromík po dlouhém výkopu Danka Růži. Ve 20. minutě zaspala obrana a domácí útočník vyrovnal na 1:1. I tak jsme měli spoustu příležitostí dostat se opět do vedení, ale všechny VYLOŽENÉ příležitosti jsme nevyužili, postupně  samostatný únik na branku Trnka, Chromík, hlavička Ryta letěla těsně nad břevno domácí branky. Poločas skončil 1:1. Druhý poločas začal doslova tragicky, když se domácí ujali vedení sotva po 20 sekundách hry. Poté jsme měli další příležitosti, Duda netrefil prázdnou bránu, Chrobokovu hlavičku domácí odvrátili na brankové čáře. A tak nastal trest z rychlého protiútoku, domácí dali na 3:1 v 78. minutě, z čehož už se naši dorostenci nevzpamatovali. V poslední minutě navíc inkasovali 4 branku, která upravila stav na konečných 4:1

Ohlasy po utkání: „První poločas byl dobrý, dostali jsme se rychle do vedení, měli hromadu šancí, bohužel nevyužitých. Druhý poločas byl z naší strany špatný, domácí zaslouženě vyhráli. Je to každý zápas, to samé nedáme jasné tutovky a soupeř nás za tyto příležitosti potrestá. Mohli jsme tady uhrát bod, ale nemáme nic. Je to pro nás zklamání,“ zhodnotil zápas vedoucí družstva Roman Raš.

.

TJ Internacionál Petrovice - TJ Depos Horní Suchá (Starší žáci) 2:0 (1:0)

.

TJ Internacionál Petrovice - TJ Depos Horní Suchá (Mladší žáci) 2:1 (1:0)

admin-maro