Vstup do sezóny na výbornou, Horní Suchá - Lokomotiva Petrovice B 4:1

15.08.2016 13:18

V prvním mistrovském utkání v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 2. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s týmem TJ Lokomotiva Petrovice B výsledkem 4:1, když poločasový stav byl 2:0. O branky se postarala postupně čtveřice hráčů Tomáš Kaleta, Daniel Juranek, Roman Kubjat a Petr Příborský.

V prvním mistrovském utkání v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 2. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s týmem TJ Lokomotiva Petrovice B výsledkem 4:1, když poločasový stav byl 2:0. Do vedení v utkání dostal náš tým v 19. minutě po rohu Tomáš Kaleta. Střelec první branky mohl si připsat druhý gól v utkání, kdyby proměnil pokutový kop. Na 2:0 zvýšil ve 36. minutě po uvolnění od obránce přesnou střelou k tyčce Daniel Juranek a uzavřel poločasový stav. Ve druhém poločas přidal třetí gól našeho týmů v 53. minutě Roman Kubjat, kdy poslal míč do prázdné branky po prodlouženém rohovém kopu. Čtvrtý gól našeho týmů zaznamenal v 62. minutě Petr Příborský krásnou nechytatelnou střelou na vzdálenější tyčku hostující branky. Hosté již jen snížili na konečných 4:1 zásluhou Dominika Makuly v 64. minutě, který využil chybu domácí obrany. Naši hráči tak vstoupili do nové sezóny na výbornou a připsali si zasloužené tři body. O další tři body se můžou postarat naši hráči v dalším utkání v neděli 21. srpna na hřišti týmů TJ Sokol Nýdek.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Lokomotiva Petrovice B 4:1 (2:0)

Branky: 19. Kaleta Tomáš, 36. Juranek Daniel, 53. Kubjat Roman, 62. Příborský Petr - 64. Makula Dominik, ŽK: 36. Juranek Daniel, 56. Kaleta Tomáš, 74. Hradil Pavel, 89. Čermák Petr - 35. Kostura Jakub, 80. Alman Lukáš, Rozhodčí: Krokosz Zdislav - Lukašík Petr, Pasterčák Jozef, Počet diváků: 60

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Čermák, Kaleta, Kubjat, Hradil - Příborský (84. Ryt), Čopák, Pócoš (70. Jeziorský), Pietrasz (86. Zima) - Juranek (77. Baránek), Mikulec (46. Pavlík). Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

TJ Lokomotiva Petrovice B: Hošťák - Laznička (64. Komínek), Kostura, Krul, Zeisberger - Salamon (58. Bartovič), Alman, Hilbert, Makula - Hass, Sikora. Trenér: Bizyk Ivan

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v neděli 21. srpna, kdy se představí na hřišti týmů TJ Sokol Nýdek. Utkání má naplánovaný začátek na 17:00 hodin.

Autor: Marek Chmiel