Vítězství Horní Suché v Tošanovicích zajistil v 77. minutě Daniel Juranek

16.05.2016 22:56

V sobotním dalším mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 24. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti v Tošanovicích výsledkem 0:1, když poločasový stav byl 0:0. Jedinou branku v utkání vstřelil v 77. minutě Daniel Juranek.

V sobotním mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 24. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti v Tošanovicích výsledkem 0:1, když poločasový stav byl 0:0. Jedinou branku utkání vstřelil náš nejlepší střelec Daniel Juránek v 77. minutě a zajistil tak našemu týmů další cenné tři body za vítězství 0:1.

TJ Tošanovice - TJ Depos Horní Suchá 0:1 (0:0)

Branky: 77. Juranek Daniel, ŽK: 60. Judita Denis - 23. Čermák Petr, 41. Kaleta Tomáš, 61. Baránek Martin, 70. Pócoš Lukáš, 80. Jeziorský David, Rozhodčí: Podracký Pavel - Bartek Libor, Hrňa Petr, Počet diváků: 50

TJ Tošanovice: Michálek - Ryba (46. Stryja), Grygar, Skarka (88. Pielesz), Kelecsény - Mitrenga, Bezdíček, Papřok R., Judita - Kovács, Parák. Trenér: Tvrdý Tomáš

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Kubjat, Baránek, Kaleta, Čermák - Zima (86. Szelong), Pócoš, Jeziorský, Pietrasz - Juranek, Ryt (80. Zedník). Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 21. května, kdy se představí na domácí půdě proti týmů TJ Sokol Dobrá. Utkání má naplánovaný začátek na 17:00 hodin

admin-maro