Vítěznou sérii prodloužil Pavel Hradil

20.10.2014 13:35

V sobotu 18. října sehráli naši hráči v I.B třídě skupiny C další mistrovské utkání na půdě soupeře, a to na hřišti týmu TJ Sokol Mosty. Z hřiště týmu TJ Sokol Mosty si naši hráči vezou domů tři body po vítězství 0:1.

TJ Sokol Mosty - TJ Depos Horní Suchá 0:1 (0:1)

Bojovat o další body jsme v sobotu odjížděli do Mostu u Jablunkova. Čekal nás velice těžký podmáčený terén, který vůbec nepomáhal kombinačnímu fotbalu. Je pravda, že pro obě strany byl stejný a my jsme se s ním vypořádali velice dobře.

Prvních deset minut to byla pouze taková oťukávaná z obou stran. Hráči spíš zkoušeli, co jim tento těžký terén dovolí. První naše šance přišla ve 12. minutě, kdy Tomáš Kaleta našel Vencu Pastrňaka, který ovšem sám před gólmanem zaváhal a domácího brankáře neprostřelil. Za další tři minuty se situace opakovala. Opět Venca Pastrňak sám před brankářem tentokrát zvolil přehození gólmana, ale k naší smůle se míč zastavil o břevno domácí branky. Domácí hráči se do naší šestnáctky nedostávali a tak zkoušeli střeli z větší vzdálenosti, které ovšem končili mimo naše tři tyče. Ve 23. minutě střílel z velkého vápna Libor Stebel, ale jeho střelu zlikvidoval gólman domácích Kuřok. Neujala se ani hlavička Petra Příborského po rohovém kopu a tak jsme si na gól museli počkat do 43. minuty, kdy získal míč uprostřed hřiště Marek Pařík, našel svou přihrávkou na hranici velkého vápna Pavla Hradila, který s přehledem poslal nekompromisní střelou Horní Suchou do vedení - 0:1.

Do druhého poločasu vystřídali domácí hned tři své hráče. To ale nic nezměnilo na tom, že jsme cely druhý poločas byli lepším týmem. Vytvořili si územní převahu a zejména oba útočníci jak Petr Příborský tak Danek Juránek spálili spoustu vyložených šancí. A jelikož nám v tomto zápase výborně zahrála celá obrana a domácí se do žádné vyložené šance nedostali, natáhli jsme vítěznou sérii o další utkání.

Branky: 43. Hradil Pavel, ŽK: 86. Baránek Martin, Rozhodčí: Potiorek Aleš - Tatarka Jan, Krokosz Zdislav, Počet diváků: cca 100

TJ Sokol Mosty: Kuřok - Frola, Šafařík, Szotkowski M. - Bula - Lukosz (46. Kluz Martin), Turek (80. Kowalowski), Staniek (46. Czepczor), Kufa P. - Nieslanik T., Kuczera (46. Kolář). Trenér: Lysek Igor Lysek

TJ Depos Horní Suchá: Tomek - Bebenek, Baránek (90. Pietrasz), Kaleta, Hradil - Pařík - Zima (67. Kolder), Čopák, Stebel, Pastrňak (41. Juránek) - Příborský (88. Kubját). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro