Vítěznou sérii přerušilo mužstvo Smilovic

27.10.2014 11:42

V neděli 26. října sehráli naši hráči v I.B třídě skupiny C další mistrovské utkání na půdě soupeře, a to na hřišti týmu TJ Smilovice. Z hřiště týmu TJ Smilovice odjíždí s prázdnou za porážku 2:1.

TJ Smilovice - TJ Depos Horní Suchá 2:1 (1:1)

Třetí venkovní zápas v řadě nás čekal v neděli na půdě Smilovic. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, už v 5. minutě našel Robin Čopák na hranici šestnáctky Libora Stebela, který prostřelil domácího gólmana Bašandu - 0:1. Z vedení jsme se ale neradovali dlouho. Domácí zahrávali v 8. minutě rohový kop a po skrumáži v pokutovém území dopravil míč do naší sítě Petr Dytko a srovnal na - 1:1. Zbytek prvního poločasu byl z obou stran vyrovnaný, bez větších gólových šancí. Domácí zahrozili ze dvou přímých kopů, které ale minuli naši bránu. Na druhé straně zkoušeli střely z póza šestnáctky Petr Příborský a Danek Juránek, ale ani jejich pokusy zdaleka neohrozili domácího gólmana. Poločas tedy skončil 1:1.

O druhém poločase se mi dnes píše velice těžko. Předvedli jsme snad nejhorší výkon v podzimní části soutěže. Nevím, zda jsme pohledem na tabulku domácí hráče podcenili, ale předvedli jsme, nebojím se říct katastrofální výkon!!! Nedokázali jsme rozehrát míč, nedokázali jsme si přihrát, nedokázali jsme v druhé půli vůbec nic!!! Nebudu tady rozebírat jednotlivce, ale musím říct, že velice špatně zahrálo celé mužstvo. Domácí hráči totiž předvedli, jak se bojuje o body. Byli ve všech herních činnostech lepší. Přehrávali nás zejména důrazem, byli všude rychleji a dříve. Rozhodující branku utkání vsítil v 63. minutě pěknou střelou ze šestnáctky David Balvar - 2:1. Domácí hráči si tak zcela po zásluze připsali tři body.

Nám nezbývá než se z tohoto zápasu velice rychle otřepat, zapomenout na to co jsme předvedli a pokusit se udobřit naše fanoušky v dalším domácím zápase.

Branky: 8. Dytko Petr, 63. Balvar David - 5. Stebel Libor, Rozhodčí: Machala Petr - Karch Otakar, Suszka Jan, Počet diváků: cca 100

TJ Smilovice: Bašanda - Máj (67. Chlebek), Bolf, Barteczek Radek, Witos (88. Smolka) - Dytko, Lipowczan, Barteczek Roman, Balvar - Rajnoch, Topiarz (46. Svoboda). Trenér: Sikora Ladislav

TJ Depos Horní Suchá: Tomek - Bebenek, Kaleta, Baránek, Hradil - Kolder (73. Kubjat), Čopák, Pařík (67. Marek), Stebel - Juránek, Příborský. Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro