Vítězná série pokračuje. Písek - Horní Suchá 1:3

13.10.2014 13:27

V neděli 12. října sehráli naši hráči v I.B třídě skupiny C další mistrovské utkání na půdě soupeře, a to na hřišti týmu TJ Písek. Z hřiště týmu TJ Písek si naši hráči vezou domů tři body po vítězství 1:3.

TJ Písek - TJ Depos Horní Suchá 1:3 (1:0)

Za krásného sluncem prosvíceného nedělního odpoledne jsme odjížděli k dalšímu mistrovskému utkání do Písku. Čekal nás houževnatý soupeř, proti kterému jsme v posledních vzájemných zápasech neměli dobré výsledky, a na jeho půdě se nám vůbec nedařilo.

I tentokrát jsme hůře nemohli začít. Hned v 1. minutě si za naši obranu naběhl Jaromír Kajzar a pěknou přesně k tyči umístěnou střelou poslal domácí do vedení - 1:0. Dalších patnáct minut jsme se z této branky nemohli vzpamatovat a vůbec se nedostali do tempa zápasů. Až v 17. minutě našel Robin Čopák pěknou přihrávkou Petra Příborského, který si ovšem sám před gólmanem neporadil se zakončením. V dalším průběhu prvního poločasu jsme několikrát zkoušeli střely z hranice šestnáctky. Příborský, Čopák a ani Stebel neuspěli, neboť vše pochytal gólman domácích Kunak. Domácí do poločasu zahrozili ještě dvakrát. Hlavičku domácího útočníka vytáhl brankář Tomek na poslední chvíli z brankové čáry a ve 40. minutě si poradil s dobře kopnutým přímým kopem Jaromíra Kajzara. Poločas tedy skončil 1:0 ve prospěch domácího týmu.

V začátku druhé půle měli domácí mírnou převahu, kterou pomalu stupňovali a vytvořili si tři tutové šance. V 60. minutě po přímém kopu Kajzara trefil hlavou tyč Marek Kapsia. A když o pět minut později neuspěl sám před naším gólmanem Marek Zogata, přišlo staré otřepané nedáš - dostaneš. V 68. minutě neudržel míč domácí gólman a kdo jiný než Petr Příborský doklepl míč do sítě - 1:1. Domácí se ale nehodlali s tímto stavem smířit. V 72. minutě postupoval sám na bránu Jaromír Kajzar, udělal kličku našemu gólmanovi a poslal míč na bránu, kde ale výborně zaskočil Martin Baránek a odkopl míč z brankové čáry. V 80. Minutě po rohovém kopu lehce tečoval míč na první tyči opět Zogata, ten skončil těsně mimo. Největší šance zápasu přišla pro domácí v 83. minutě, kdy po skrumáži v našem malém vápně napálil ze dvou metrů Marek Kapsia míč do břevna. Nutno přiznat že v těchto deseti minutách jsme přežili klinickou smrt a měli neskutečné štěstí. Pak ale přišla 89. minuta, kdy na pravé straně vybojoval míč Petr Příborský, zbavil se svého obránce a na zlatém podnose předložil míč Danielu Juránkovi, který neměl sebemenší problém zakončit do prázdné brány - 1:2. Dá se říct, že tato branka minutu před koncem domácí položila. V nastaveném čase ještě naši kluci předvedli rychlý útok po trase Robin Čopák, Libor Stebel, Václav Pastrňak a posledně jmenovaný završil účet utkání na - 1:3. Ano vezeme si domů velice důležité tři body z hřiště soupeře. Výsledek vypadá jednoznačně, ale musíme sportovně přiznat, že lepším týmem nebylo naše mužstvo, které mělo tentokrát obrovskou dávku štěstí.

Branky: 1. Kajzar Jaromír - 68. Příborský Petr, 89. Juránek Daniel. 91. Pastrňak Václav, ŽK: 40. Hradil Pavel, 60. Kubját Roman, Rozhodčí: Přeček Dušan - Beran Jan, Nitra Jakub, Počet diváků: cca 130

TJ Písek: Kunák - Karch, Kapsia, Karpecki, Zahradnik - Niemiec, Ligocki J., Zogata L. Kantor, Lubojacki (82. Michalski) - Kajzar J. (80. Fuják Jakub). Trenér: Ligocki Vladislav

TJ Depos Horní Suchá: Tomek - Kubját, Baránek, Kaleta, Hradil - Pařík (70. Kolder) - Zima (78. Juránek), Stebel, Čopák, Pastrňak - Příborský. Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro