Vítězná podzimní rozlučka, Lučina - Horní Suchá 1:2

05.11.2016 21:30

V posledním podzimním mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 1. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů Finstal Lučina výsledkem 1:2, když poločasový stav byl již 1:2. Za náš tým se v posledním mistrovském utkání v podzimní části nejdříve prosadil Daniel Juranek a poté Martin Mikulec. Naši hráči se tak s podzimní části rozloučili vítězně.

V posledním podzimním mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 1. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů Finstal Lučina výsledkem 1:2, když poločasový stav byl již 1:2. První branku v utkání vstřelil v 11. minutě Jiří Staufčík a poslal domácím tým do vedení 1:0. Náš tým však dokázal ještě v prvním poločase skóre otočit. Nejdříve vyrovnal v 17. minutě Daniel Juranek a poté poslal náš tým do vedení ve 29. minutě Martin Mikulec a bylo to 1:2. Tímto výsledkem také skončil první poločas. Ve druhém poločase již branka nepadla a naši hráči se tak s podzimní části rozloučili vítězně. Tímto můžeme označit podzimní část jako za hodně vydařenou a na jaře doufáme, že náš tým bude bojovat o nejvyšší příčky tabulky.

Finstal Lučina - TJ Depos Horní Suchá 1:2 (1:2)

Branky: 11. Staufčík Jiří - 17. Juranek Daniel, 29. Mikulec Martin, ŽK: 53. Staufčík Jiří - 53. Juranek Daniel, 59. Mikulec Martin, 90. Tvardík Marek, Rozhodčí: Opěla Robin - Švec Marek, Doležílek Jakub, Počet diváků: 100

Finstal Lučina: Balko - Vojkovský (21. Smichovič, 68. Hruška M.), Mokryš (79. Kielar A.), Goroš, Prokeš - Tomíček K., Staufčík, Myšinský, Tomiček R. - Petroš, Bubík. Trenér: Hruška René

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Jeziorský, Kubjat, Baránek (83. Kaleta), Hradil - Zima, Pócoš, Čopák (84. Szotkowski), Pavlík (63. Čermák) - Juranek (89. Příborský), Mikulec. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Autor: Marek Chmiel