Ve třetím přípravném utkání vítězně

27.02.2016 20:38

Ve třetím přípravném utkání naši fotbalisté mužstva mužů zvítězili na umělé trávě v Orlové s týmem hrající 1. A třídy skupiny B, a to s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně výsledkem 4:1, když poločasový stav byl 1:0 ve prospěch mužstva Dolní Lutyně. Branky Horní Suché zaznamenal čtveřice fotbalistu Daniel Juránek, David Jeziorský, Patrik Jonszta a Tomáš Pietrasz.

TJ Sokol Dolní Lutyně - TJ Depos Horní Suchá 1:4 (1:0)

Branky: Juránek Daniel, Jeziorský David, Jonszta Patrik, Pietrasz Tomáš

Sestava Horní Suché: Tvardík (46. Kux) - Kubját, Baranek (46. Szelong), Jonszta, Jeziorský - Zima (46. Ryt), Pócoš, Petík, Pietrasz - Příborský, Juranek.

Premiéru v dresu mužů si odbyl patnáctiletý brankář Filip Kux, když nastoupil do druhého poločasu a udržel čisté konto.

Další přípravný zápas v rámci zimní přípravy sehrají naši fotbalisté v sobotu 5. března na umělé trávě v Havířově, kde se střetnou od 12.00 hodin se slovenským týmem TJ Snaha Zborov.