Ve druhém domácím utkání souboj s týmem TJ Internacionál Petrovice

25.08.2016 22:37

Po úvodních dvou vítězství v nové sezóně čeká naše hráče další mistrovské utkání. V sobotu 27. srpna čeká náš tým utkání na domácí půdě proti týmů TJ Internacionál Petrovice. Druhé domácí mistrovské utkání v nové sezóně začíná v sobotu 27. srpna 17.00 hodin.

Naše mužstvo má za sebou velmi úspěšný start do nové sezóny, když v prvním utkání doma vyhrálo výsledkem 4:1 nad týmem TJ Lokomotiva Petrovice B a ve druhém mistrovském utkání v nové sezóně, a to v prvním venkovním utkání naši hráči vyhráli na hřišti Nýdku výsledkem 1:3, když se prosadila postupně trojice našich hráčů Robin Čopák, Přemek Pavlík a Daniel Juranek. Takže náš tým je po dvou odehraných kolech s plným počtem šesti bodů na 1. místě se skóre 7:2. Co se týče minulé sezóny tak naši hráči skončili v minulé sezóně na 6. místě s bilancí z šestadvaceti utkání - dvanáct výher, tři remízy a jedenáct proher. Skóre mělo naše mužstvo 68:49 a 39 bodů.  

To soupeř TJ Internacionál Petrovice odehráli v nové sezóně jen úvodní kolo, jelikož to druhé doma s Jablunkovem bylo pro nepříznivé počasí odloženo. Takže tým Interu Petrovice je zatím bez bodů, když v prvním mistrovském utkání prohrál v Dolní Lutyni výsledkem 1:3. V minulé sezóně tým TJ Internacionál Petrovice skončil na 4. místě a se šestadvaceti mistrovských utkání vyhrál patnáctkrát, dvakrát remizoval a devětkrát prohrál. Skóre měl náš sobotní soupeř 59:47 a zisk 47 bodů. Vzájemná utkání v minulé sezóně zvládli lepé vždy domácí hráči. Na podzim v Petrovicích vyhrál domácí Inter 2:0 a v jarní odvetě se radoval náš tým z domácího vítězství 4:0. Jak dopadne vzájemný souboj v nové sezóně, se dozvíme v sobotu 27. srpna.

Další zápas I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Internacionál Petrovice začíná na našem hřišti v sobotu 27. srpna od 17:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Michael Vojkovský, kterému na čarách budou asistovat pánové Libor Bartek a Jan Sivera. Přijďte naše hráče podpořit!

Doma hrají také další utkání v krajském přeboru starší a mladší dorostenci v neděli 28. srpna s týmem FC Heřmanice Slezská, starší dorost začíná v 10.00 a mladší dorost v 12.15. Doma se představí v dalším utkání krajského přeboru i naši žáci, a to v sobotu 27. srpna proti týmů FK Krnov. Starší žáci začínají v 9.00, mladší žáci v 10.45. Přijďte naše mladé hráče podpořit!

Autor: Marek Chmiel