Ve 22. kole zajíždí naši hráči do Smilovic

29.04.2016 19:44

Po domácím povedeném utkání, ve kterém naši fotbalisté vyhráli 4:2 s týmem Finstal Lučina, je čeká další jarní venkovní mistrovské utkání. V neděli 1. května zajíždí naši hráči TJ Depos Horní Suchá na hřiště mužstva SC Smilovice. Utkání začíná v neděli 1. května 16.30 hodin.

Po povedeném domácím utkání s Lučinou minulý víkend, kdy naši hráči vyhráli výsledkem 4:2. Se naši hráči drží před dalším venkovním jarním mistrovském utkání na 6. místě se skóre 45:33 a s 26 body. Tým Smilovic je v tabulce na 4. místě se skóre 31:25 a s celkovým počtem 30 bodů. Podzimní vzájemné utkání zvládli v Horní Suché lepé domácí hráči, kteří zvítězili nejtěsnějším možným výsledkem, a to 1:0. Jedinou branku v tomto utkání vstřelil v 60. minutě Daniel Juranek. Nejen kvůli postavení Smilovic v soutěžní v tabulce, ale i kvůli vzájemnému podzimnímu utkání nečeká naše hráče vůbec na hřišti Smilovic nic jednoduchého. Všichni ale věříme, že naši hráči přivezou domů nějaký bodový zisk.

Zápas 22. kola I. B třídy skupiny C SC Smilovice - TJ Depos Horní Suchá začíná v areálu sportovního centra ve Smilovicích v neděli 1. května od 16:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude Zdeněk Malchárek, kterému na čarách budou asistovat pánové Vladimír Valošek a Jaroslav Vrána. Přijeďte naše hráče podpořit!

admin-maro