Ve 12. kole prohra na domácí půdě s týmem TJ Sokol Dobrá 0:1

28.10.2013 20:56

Naši hráči se v rámci 12. kola I.B třídy sk. C představili na domácí půdě, kdy se střetli s týmem TJ Sokol Dobrá. V tomto utkání naši fotbalisté prohráli těsně 0:1 brankou z 52. minuty z kopačky Vojtěcha Palarčika. Za porážku můžou hlavně neproměněné šance, ale také špatný výkon. Horní Suchá tak s Dobrou prohrála těsně 0:1.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Dobrá 0:1 (0:0)

Trenérské duo Zedník - Menoušek udělalo od posledního mistrovského utkání, kdy naši fotbalisté prohráli ve Fryčovicích 3:1 v základní sestavě několik změn. Ovšem zlepšení to nepřineslo, a tak se v první šanci utkání objevili hosté. Kisza však svoji velkou příležitost neproměnil. V 16. minutě měli první šanci domácí, kdy Ganaj Dalibor udělal klíčku jednomu z obránců hostů a vyslal střelu tu, však jeden z hráčů z Dobré zneškodnil. Ve 33. minutě se naskytla velká příležitost na vstřelení úvodního gólu hostům. Po přesné přihrávce mezi obránce Suché se řítil sám na brankáře kapitán Dobré Rajnoch, ten brankáře Smětaka obstřelil, ale střela kapitána Dobré neměla razanci, a tak ji domácí obránce Jeziorský stihl ještě před brankovou čárou zastavit a dostat míč do bezpečí. Ve 38. minutě přišla poslední šance prvního poločasu, kterou měli hráči Dobré, a to konkrétně Šmahaj, který z póza šestnáctky vyslal střelu, kterou však domácí brankář Smětak skvělým zákrokem vyrazil. Tímto tak skončil moc nezáživný první poločas. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Do druhého poločasu udělalo trenérské duo Zedník - Menoušek tři změny. Do hry již nenastoupili Tomáš Zima, Filip Bartoň a Petr Nagy, místo kterých se na hřišti objevili Petr Przywara, Karel Hromada a Martin Baránek. A hned ze startu druhého poločasu tedy ve 49. minutě se v první šanci druhé půle objevili právě střídající hráči domácích. Horní Suchá zahrávala těsně před šestnáctkou volný přímý kop, který si vzal na starost střídající Przywara, a ten svým centrem našel druhého střídajícího Baránka, který však z velmi nadějné pozice hlavou branku přestřelil. V další šanci hned za minutu se objevili opět domácí hráči, Dalibor Ganaj poslal krásný centr na Przywaru, který vyslal tvrdou střelu, kterou ale brankář Pešak reflexivně vyrazil na tyčku, od které putoval míč na rohový kop. Tato neproměněná šance musel hráče Horní Suché velmi mrzet, protože v 52. minutě založili hráči Dobré rychlý protiútok, se, kterého padla první branka utkání, jelikož Šmahaj zatáhl míč do šestnáctky a zpětnou přihrávkou našel nehájícího Palarčíka, který nikým nehlídaný poslal míč na vzdálenější tyčku domácí branky a otevřel skóre utkání - 0:1. Hosté mohli pojistit své vedení z přímého kopu těsně před šestnáctkou domácích v 70. minutě, proti ale byl brankář Smětak, který střelu Palarčíka z tohoto přímého kopu skvělým zákrokem vyrazil na rohový kop. V 72. minutě však mohli slavit poprvé domácí hráči Horní Suché, po přihrávce a po odrazu od hostujícího obránce se dostal k míči domácí Jeziorský, který ve velmi velké příležitosti hlavičkoval do tyčky a odražený míč brankář hostů Pešak vyrazil do bezpečí. Běžela 74. minuta a v obrovské šanci se objevil hostující Platoš, který po přesném centru vyslal hlavičku, kterou však opět skvělým zákrokem zneškodnil gólman Suché Smětak. V 82. minutě přišla poslední velká šance utkání, když po centru Przywary se dostal k hlavičce Baránek, jeho pokus však brankář Pešak skvělým zákrokem (nejlepším v zápase) vyrazil na tyčku a následně dostali obránci hostů míč daleko od branky. Do konce utkání se již nic zajímavého nestalo a Horní Suchá tak po špatném výkonu prohrála těsně 0:1 a hosté z Dobré si tak domů odvážejí důležité tři body.

Branka: 52. Palarčík Vojtěch, ŽK: 29. Zima Tomáš - 38. Fojtík Michal, Rozhodčí: Bartek Libor - Plevza Miroslav, Pasterčák Josef, Počet diváků: cca 80

TJ Depos Horní Suchá: Smětak - Pietrasz (65. Bebenek), Novák, Jeziorský, Kubját (82. Skoč) - Zima (46. Przywara), Ganaj D., Stachel, Nagy (46. Hromada) - Bartoň (46. Baránek), Příborský. Trenéři: Zedník Miroslav a Menoušek Zdeněk

TJ Sokol Dobrá: Pešak - Pietroszek, Imričko, Rajnoch, Palarčik, Šmahaj, Platoš, Fojtík, Kisza (60. Koloničný), Knodel, Filipčík. Trenér: Zářický Tomáš

admin-maro