V sobotu v posledním domácím podzimním utkání proti Hnojníku

28.10.2016 12:37

Naši hráči v minulém kole přerušili sérii porážek, kdy vyhráli na hřišti Smilovic výsledkem 0:2, čeká naše hráče poslední podzimní domácí mistrovské utkání. V sobotu 29. října se totiž představí na domácí půdě v posledním domácím podzimním utkání proti týmů TJ Sokol Hnojník. Poslední domácí mistrovské utkání v podzimní části začíná v sobotu 29. října 14.00 hodin.

Naše mužstvo má za sebou jedenáct odehraných utkání, ve kterých šestkrát vyhráli, jednou remizovali a čtyřikrát prohráli, což pasuje náš tým na prozatímní čtvrté místo tabulky. První je soupeř z Raškovic, druhé místo drží Jablunkov a třetí je tým Tošanovic. Naši hráči mají za sebou zatím domácí utkání s Lokomotivou Petrovice B (výhra 4:1), v Nýdku (výhra 1:3), doma s týmem Internacionál Petrovice (výhra 4:1), v Petřvaldě u Karviné (výhra 1:6), doma s Věřňovicemi (remíza 2:2), v Řepišti (prohra 4:0), doma s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně (výhra 4:1), v Jablunkově (prohra 2:0), v Tošanovicích (prohra 4:1), doma s týmem Raškovic (prohra 1:2) a dosavadní mistrovské utkání z minulého kola, kdy náš tým vyhrál na hřišti Smilovic výsledkem 2:0. Takže náš tým je po jedenácti odehraných kolech s celkovým počtem devatenácti bodů na 4. místě se skóre 27:19. Co se týče minulé sezóny tak naši hráči skončili v minulé sezóně na 6. místě s bilancí z šestadvaceti utkání - dvanáct výher, tři remízy a jedenáct proher. Skóre mělo naše mužstvo 68:49 a 39 bodů.  

To náš sobotní domácí soupeř v posledním domácím mistrovském utkání podzimní části TJ Sokol Hnojník má bilanci z jedenácti dosavadních mistrovských utkání - vyhrál třikrát, třikrát remizoval a pětkrát prohrál. To tedy znamená, že tým Hnojníku je na dosavadním desátém místě a na náš tým ztrácí tento soupeř sedm bodů. Tým Hnojníku vstoupil do sezóny remízou 1:1 na hřišti Smilovic. Ve druhém utkání si připsal tým Hnojníku první prohru, kdy prohrál mna domácí půdě s týmem Tošanovic výsledkem 3:6. Ve třetím kole náš soupeř remizoval doma s Lučinou výsledkem 4:4. Následně Hnojník si odvezl tři body za výhru 1:2 z hřiště béčka lokomotivy Petrovice. Poté přišla domácí vysoká výhra nad Nýdkem v poměru 7:0. Tuto výhru Hnojník v dalším domácím utkání nepotvrdil a prohrál doma s nováčkem TJ Petřvald u Karviné výsledkem 0:4. Hnojník poté remizoval na hřišti Interu Petrovic výsledkem 1:1. Poté si Hnojník připsal další porážku, a to na hřišti nováčka TJ Sokol Věřňovice výsledkem 2:0. Tuto prohru napravil Hnojník v domácím utkání, kdy porazil dalšího nováčka TJ Řepiště výsledkem 2:0. Následně prohrál Hnojník na půdě staronováčka v Dolní Lutyni výsledkem 1:0. No a v posledním dosavadním mistrovském utkání Hnojník doma prohrál s Jablunkovem výsledkem 1:2. Tým zkušeného trenéra Aloise Mikundy má na kontě z jedenácti utkání celkem dvanáct bodů se skóre 21:22 a drží se na 10. místě. V minulé sezóně tým TJ Sokol Hnojník skončil na 9. místě a se šestadvaceti mistrovských utkání vyhrál jedenáctkrát, třikrát remizoval a dvanáctkrát prohrál. Skóre měl náš sobotní soupeř 51:60 a zisk 36 bodů. Vzájemná utkání v minulé sezóně zvládl vždy náš tým. Na podzim vyhrál náš tým doma vysokým výsledkem 9:0 a v jarní odvetě naši hráči vyhráli na půdě Hnojníku výsledkem 1:4. Jak dopadne vzájemný souboj v nové sezóně, se dozvíme v sobotu 29. října.

Poslední domácí zápas v podzimní části I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Hnojník začíná na našem hřišti v sobotu 29. října od 14:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Martin Tomai, kterému na čarách budou asistovat pánové Pavel Szkuta a Jaroslav Vrána. Přijďte naše hráče podpořit v posledním domácím utkání podzimní části!

Doma hrají také poslední domácí utkání v podzimní části v krajském přeboru starší a mladší dorostenci v neděli 30. října s týmem FC Slavoj Olympia Bruntál, starší dorost začíná v 10.00 a mladší dorost v 12.15. Doma se představí také v posledním domácím podzimním utkání krajského přeboru i naši žáci, a to v sobotu 29. října proti týmu jako dorostenci, a to proti týmů FC Slavoj Olympia Bruntál. Starší žáci začínají v 9.00, mladší žáci v 10.45. Přijďte naše mladé hráče podpořit v posledním domácím mistrovském utkání podzimní části!

Autor: Marek Chmiel