V sobotu v domácím prostředí proti Gascontrolu Havířov

06.05.2016 14:49

Po vysoké prohře ve Smilovích, kde naši fotbalisté prohráli výsledkem 6:0, je čeká další jarní domácí mistrovské utkání. V sobotu 7. května přivítají naši hráči na domácí půdě mužstvo FK Gascontrol Havířov. Utkání začíná v sobotu 7. května 16.30 hodin.

V minulém týdnu sehráli naši hráči další venkovní jarní utkání, ve kterém prohráli na hřišti Smilovic vysokým výsledkem 6:0. Poločasový stav byl 2:0. V dalším utkání se naši hráči představí na domácí půdě v utkání proti blízkému týmů FK Gascontrol Havířov. Před tímto utkáním se naši hráči drží na 6. místě se skóre 45:39 a s 26 body. Tým Gacontrolu Havířov je v tabulce na posledním 14. místě se skóre 23:59 a s 11 body. Podzimní vzájemné utkání na hřišti Gascontrolu Havířov skončilo výsledkem 3:2 pro domácí tým. Utkání otevřel nejdříve svým gólem v 54. minutě Tomáš Zima a na 0:2 zvyšoval v 67. minutě Martin Mikulec. Naši hráči však o tento náskok přišli a domácí tým v 70. minutě zásluhou Petra Čermáka nejdříve snížil a v 77. minutě Jan Hovůrka skóre vyrovnal. A aby toho nebylo málo tak v 80. minutě proměnil pokutový kop domácí Karel Vohánka a zajistil domácím tři body. Naši hráči mají tak sobotnímu soupeři co vracet. Je jisté, že naše hráče nečeká nic jednoduchého, i když je sobotní soupeř na posledním místě tabulky.

Zápas 23. kola I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - FK Gascontrol Havířov začíná na našem hřišti v Horní Suché v sobotu 7. května od 16:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude Ondřej Kuchař, kterému na čarách budou asistovat pánové Lukáš Podleśny a Petr Machala. Delegátem svazu na toto utkání je pan Jaroslav Němec. Přijďte naše hráče podpořit!

Doma hrají také dorostenci od 14:15 s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně, mladší žáci 10:45 a starší žáci v 9:00 proti Tošanovicím. Přijďte naše mladé hráče podpořit!

admin-maro