V sobotu těžké domácí utkání proti Raškovicím

14.10.2016 22:14

Po prohře v minulém kole, kdy naši hráči prohráli na hřišti Tošanovic výsledkem 4:1, čeká naše hráče další mistrovské utkání. V sobotu 15. října čeká náš tým další těžké utkání. V sobotu se totiž představí na domácí půdě proti týmů TJ Pražmo - Raškovice. Další těžké utkání s dosavadním lídrem tabulky v podzimní části začíná v sobotu 15. října 15.00 hodin.

Naše mužstvo má za sebou prozatím devět odehraných utkání, ve kterých pětkrát vyhráli, jednou remizovali a třikrát prohráli, což pasuje náš tým na prozatímní čtvrté místo tabulky. První je nás sobotní soupeř z Raškovic, druhé místo drží Jablunkov a třetí je náš přemožitel v minulém kole Tošanovice. Naši hráči mají za sebou zatím domácí utkání s Lokomotivou Petrovice B (výhra 4:1), v Nýdku (výhra 1:3), doma s týmem Internacionál Petrovice (výhra 4:1), v Petřvaldě u Karviné (výhra 1:6), doma s Věřňovicemi (remíza 2:2), v Řepišti (prohra 4:0), doma s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně (výhra 4:1), v Jablunkově (prohra 2:0) a dosavadní mistrovské utkání z minulého kola, kdy náš tým prohrál na hřišti Tošanovic výsledkem 4:1. Takže náš tým je po devíti odehraných kolech s celkovým počtem šestnácti bodů na 4. místě se skóre 24:17. Co se týče minulé sezóny tak naši hráči skončili v minulé sezóně na 6. místě s bilancí z šestadvaceti utkání - dvanáct výher, tři remízy a jedenáct proher. Skóre mělo naše mužstvo 68:49 a 39 bodů.  

To náš sobotní domácí soupeř TJ Pražmo - Raškovice má bilanci z devíti dosavadních mistrovských utkání - vyhrál sedmkrát a dvakrát odešel poražen. To tedy znamená, že tým Raškovic je na prvním místě a náš tým ztrácí na tohoto soupeře pět bodů. Raškovický tým vstoupil do sezóny domácí výhrou 3:0 nad Lučinou. Ve druhém utkání si připsal tým Raškovic první prohru, kdy prohrál na půdě béčka lokomotivy Petrovice 3:2. Třetí kolo náš sobotní soupeř zvládl a vyhrál doma s Nýdkem výsledkem 2:1. Následně Raškovice prohrály na hřišti Interu Petrovice 4:1. Poté přišla domácí výhra nad nováčkem z Petřvaldu u Karviné v poměru 3:0. Tuto výhru potvrdil tým Raškovic následně na půdě dalšího nováčka z Věřňovic výsledkem 0:1. Raškovice poté porazily dalšího nováčka, a to na domácí půdě tým Řepiště výsledkem 3:1. Poté si Raškovice přijely pro další tři body na hřiště staronováčka z Dolní Lutyně, kde vyhrál tým Pražmo - Raškovice vysokým výsledkem 0:8. No a v posledním dosavadním mistrovském utkání Raškovice doma zvládly šlágr kola proti Jalbunkovu výsledkem 3:2. Tým zkušeného trenéra Jiřího Šponiara staršího má na kontě z devíti utkání celkem jednadvacet bodů se skóre 26:11 a drží se na 1. místě. V minulé sezóně tým TJ Pražmo - Raškovice skončil na 10. místě a se šestadvaceti mistrovských utkání vyhrál devětkrát, dvakrát remizoval a patnáctkrát prohrál. Skóre měl náš sobotní soupeř 33:64 a zisk 29 bodů. Vzájemná utkání v minulé sezóně zvládl vždy domácí tým. Na podzim vyhrál tým Raškovic doma výsledkem 1:0 a v jarní odvetě naši hráči vyhráli na domácí půdě vysokým výsledkem 6:1. Jak dopadne vzájemný souboj v nové sezóně, se dozvíme v sobotu 15. října.

Další zápas I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Pražmo-Raškovice začíná na našem hřišti v sobotu 15. října od 15:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Radek Poledník, kterému na čarách budou asistovat pánové Jan Sivera a Michal Farnik. Delegátem utkání je pan Zdeněk Pavelek. Přijeďte naše hráče podpořit v dalším těžkém utkání podzimní části!

Doma hrají také další utkání v krajském přeboru starší a mladší dorostenci v neděli 16. října s týmem FC Kopřivnice, starší dorost začíná v 10.00 a mladší dorost v 12.15. Doma se představí v dalším utkání krajského přeboru i naši žáci, a to v sobotu 15. října proti týmu jako dorostenci, a to proti týmů FC Kopřivnice. Starší žáci začínají v 9.00, mladší žáci v 10.45. Přijďte naše mladé hráče podpořit!

Autor: Marek Chmiel