V sobotu se představíme v Hnojníku

14.04.2016 13:36

Po nepovedeném domácím utkání s Nýdkem, ve kterém naši fotbalisté prohráli 0:2, je čeká další jarní venkovní mistrovské utkání. V sobotu 16. dubna zajíždí naši hráči TJ Depos Horní Suchá na hřiště mužstva TJ Sokol Hnojník. Utkání začíná v sobotu 16. dubna 16.00 hodin.

Po nepovedeném domácím utkání s Nýdkem minulí víkend se naši hráči drží před dalším venkovním jarním mistrovském utkání na 8. místě se skóre 37:30 a s 20 body. Tým Hnojníku je v tabulce hned za naším týmem, a to na 9. místě se skóre 26:36 a se stejným počtem 20 bodů. Podzimní vzájemné utkání zvládli v Horní Suché jasně domácí hráči, kteří vyprovodili Hnojník devíti brankami. Branky za náš tým vstřelili ve 20. a 26. minutě Martin Mikulec, ve 34. a 73. Daniel Juranek, ve 4. minutě Jan Chrobok, v 17. minutě Lukáš Pocóš, ve 40. minutě Jakub Pietrasz, v 71. minutě Robin Čopák a v 80. Ladislav Horvát. Naše hráče nebude, ale určitě čekat nic jednoduchého, i když na podzim vyprovodili Hnojník výsledkem 9:0.

Zápas 20. kola I. B třídy skupiny C TJ Sokol Hnojník - TJ Depos Horní Suchá začíná na stadionu v Hnojníku v sobotu 16. dubna od 16:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Martin Tomai, kterému na čarách budou asistovat pánové Vít Závodný a Petr Čecháček. Přijeďte naše hráče podpořit!

admin-maro