V sobotu přivítáme tým TJ Sokol Dolní Lutyně

23.09.2016 15:46

Až v šestém utkání v nové sezóně si naše mužstvo připsalo první prohru, kterou budou chtít odčinit v dalším utkání, kdy je čeká další domácí mistrovské utkání. V sobotu 24. září čeká náš tým souboj proti týmů TJ Sokol Dolní Lutyně. Další domácí mistrovské utkání v nové sezóně začíná v sobotu 24. září 16.00 hodin.

Až v šestém utkání si naše mužstvo připsalo první prohru v nové sezóně. Jinak si předtím náš tým připsal čtyři výhry a jednu remízu. V minulém kole, jak již bylo zmíněno, si náš tým připsal první prohru, a to na hřišti nováčka TJ Řepiště poměrem 4:0, když poločasový stav byl 2:0. Za domácí se v prvním poločase prosadil dvakrát David Štembírek, nejdříve ve 4. minutě a poté ve 36. minutě. Ve druhém poločase se za domácí trefil do naší sítě v 85. minutě Adam Volf a v 86. minutě Daniel Ščigel. Takže náš tým si po šesti odehraných kolech připsal první prohru. Naši hráči mají z prozatímních šesti odehraných utkání bilanci čtyři výhry, jednu remízu a jednu porážku což je pasuje na 2. místo s celkovým skóre 19:10 s 13 body. Co se týče minulé sezóny tak naši hráči skončili v minulé sezóně na 6. místě s bilancí z šestadvaceti utkání - dvanáct výher, tři remízy a jedenáct proher. Skóre mělo naše mužstvo 68:49 a 39 bodů.

To soupeř staronováček TJ Sokol Dolní Lutyně má po pěti odehraných kolech (čeká Dolní Lutyni odložené utkání v Tošanovicích) dvě výhry a tři porážky. Takže tým TJ Sokol Dolní Lutyně je zatím s šesti body na 11. místě. V minulém kole tým Dolní Lutyně prohrál na domácí půdě s Jablunkovem výsledkem 1:2. Jinak tým Dolní Lutyně má za sebou domácí utkání s týmem Inter Petrovice (výhra 3:1), v Petřvaldě u Karviné (prohra 3:1), doma s týmem Věřňovice (výhra 4:2) a v Řepišti (prohra 6:2). V minulé sezóně tým TJ Sokol Dolní Lutyně skončil v 1. A třídě skupiny B na posledním 14. místě a tím pádem ho čekal jasný sestup do 1. B třídy. Bilanci měl náš sobotní soupeř z šestadvaceti mistrovských utkání tři vítězství, pět remíz a osmnáct porážek. Skóre měl náš sobotní soupeř 20:65 a zisk jen 14 bodů. Jak dopadne vzájemný souboj se staronováčkem v nové sezóně, se dozvíme v sobotu 24. září.

Další zápas I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Dolní Lutyně začíná na našem hřišti v sobotu 24. září od 16:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Petr Machala, kterému na čarách budou asistovat pánové Petr Kubiena a Jakub Lobodinský. Přijďte naše hráče podpořit!

Doma hrají také další utkání v krajském přeboru starší a mladší dorostenci v neděli 25. září s týmem FK Slavie Třebovice, starší dorost začíná v 10.00 a mladší dorost v 12.15. Doma se představí v dalším utkání krajského přeboru i naši žáci, a to v sobotu 24. září proti týmů FC Ostrava - Jih. Starší žáci začínají v 9.00, mladší žáci v 10.45. Přijďte naše mladé hráče podpořit!

Autor: Marek Chmiel