V sobotu přivítáme TJ Sokol Nýdek

09.04.2016 10:50

Po prvním venkovním jarním mistrovském utkání, ve kterém naši fotbalisté prohráli v Jablunkově 2:0, je čeká druhé jarní domácí mistrovské utkání. V sobotu 9. dubna přivítají naši hráči TJ Depos Horní Suchá na domácí půdě mužstvo TJ Sokol Nýdek. Utkání začíná v sobotu 9. dubna 15.30 hodin.

V minulém týdnu sehráli naši hráči první venkovní jarní utkání, ve kterém prohráli na hřišti Jablunkova výsledkem 2:0. V dalším utkání se představí na domácí půdě v utkání proti Nýdku. Před tímto utkáním se naši hráči drží na 8. místě se skóre 37:28 a s 20 body. Tým Nýdku je v tabulce na 11. místě se skóre 30:32 a s 16 body. Podzimní vzájemné utkání zvládli v Nýdku lepé naši hráči, kteří si domů odvezli tři body za výhru 0:2. Branky za náš tým vstřelil v 81. minutě Daniel Juranek a v 84. minutě uzavřel skóre Robin Čopák. Takže jej sté, že naše hráče nečeká nic jednoduchého, jelikož hráči Nýdku budou chtít odčinit podzimní domácí prohru.

Zápas 19. kola I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Nýdek začíná na našem hřišti v Horní Suché v sobotu 9. dubna od 15:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude Petr Machala, kterému na čarách budou asistovat pánové Aleš Potiorek a Petr Lukašík. Přijďte naše hráče podpořit!

Doma hrají také dorostenci od 13:45, mladší žáci 10:45 a starší žáci v 9:00. Přijďte naše mladé hráče podpořit!

admin-maro