V sobotu opět doma. Přijede tým TJ Smilovice

21.05.2015 13:17

V sobotu 23. května čeká naše hráče TJ Depos Horní Suchá další opět domácí mistrovské utkání v jarní části. V rámci 25. kola 1. B třídy skupiny C přivítáme hráče TJ Smilovice. Utkání začíná v sobotu 23. května 17.00 hodin.

V sobotu 23. května čeká naše hráče TJ Depos Horní Suchá opět další domácí mistrovské utkání v jarní části. Minulé domácí mistrovské utkání se našim hráčům minulý víkend v sobotu nepovedlo, když naši hráči doma jen remizovali s týmem TJ Sokol Mosty 1:1. Držme proto našim fotbalistům v dalším domácím mistrovském utkání v roce 2015 společně palce a zapojme hlasivky v povzbuzování domácího celku. V dalším domácím mistrovském utkání v roce 2015 v rámci 25. kola 1. B třídy skupiny C přivítáme již zmiňované hráče TJ Smilovice. Utkání začíná v sobotu 23. května 17.00 hodin.

V sobotu čeká naše hráče další jarní domácí utkání, kdy odpoledne se v Horní Suché představí již zmiňovaný tým TJ Smilovice. Podzimní utkání ve Smilovicích naši hráči nezvládli a prohrál těsně 2:1. Za domácí se trefil Petr Dytko a David Balvar za Horní Suchou zaznamenal jediný zásah Libor Stebel. V minulém kole naši hráči doma jen remizovali s týmem TJ Sokol Mosty, kdy v závěru utkání vstřelil do sítě soupeře vyrovnávací branku Roman Kubjat. Našemu týmu patří v tabulce 5. příčka s celkovým skóre 35:29 a s 36 body.

Osm zápasů, jedna výhra, dvě remízy a pět proher. To není vůbec dobrý vstup do jarní části mistrovské soutěže. Proti Smilovicím tedy v sobotu je načase tak opět naplno bodovat, ale nebude to určitě jednoduchý úkol.

Soupeři TJ Smilovice aktuálně patří předposlední 13. příčka s 19 body a se skóre 37:49. V jarní části mají hráči Smilovic dosavadní bilanci z osmi utkání - jedno vítězství, dvě remízy a pět porážek. Dvě remízy uhráli hráči Smilovic na Interu Petrovic (0:0) a doma s Jablunkovem (4:4). Jinak si hráči Smilovic připsali prohru ve Starém Městě (4:0), v Dobré (2:1), doma s Horním Žukovem (4:6), doma s Lučinou (1:3) a na Slovanu Orlová (3:1). V posledním odehraném utkání si hráči Smilovic připsali první vítězství, kdy doma přehráli hráče týmu TJ ČSAD Havířov (2:0). To znamená, že tým Smilovic nezažívá moc dobré období a podle bilance odehraných utkání to není moc dobrý vstup hráčů Smilovic do jarní části, ale i tak nás nečeká nic jednoduchého proti sobotnímu soupeři. Přijďte naše hráče proto podpořit!

Zápas 25. kola I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Smilovice začíná na stadionu TJ Depos Horní Suchá v sobotu 23. května od 17:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Tomáš Klečka, kterému na čarách budou asistovat pánové Martin Tomai a Kamil Tabášek.

admin-maro