V sobotu nás čeká souboj s Lučinou

21.04.2016 14:44

 Po výhře v Hnojníku, kde naši fotbalisté zvítězili zaslouženým výsledkem 1:4, je čeká další jarní domácí mistrovské utkání. V sobotu 23. dubna přivítají naši hráči TJ Depos Horní Suchá na domácí půdě mužstvo Finstal Lučina. Utkání začíná v sobotu 23. dubna 16.00 hodin.

V minulém týdnu sehráli naši hráči další venkovní jarní utkání, ve kterém vyhráli na hřišti Hnojníku zaslouženým výsledkem 1:4, kdy se za naše hráče prosadili postupně Martin Mikulec, Tomáš Zima, Daniel Juranek a Roman Kubjat. V dalším utkání se naši hráči představí na domácí půdě v utkání proti Lučině. Před tímto utkáním se naši hráči drží na 7. místě se skóre 41:31 a s 23 body. Tým Lučiny je v tabulce na 6. místě se skóre 38:31 a s 25 body. Podzimní vzájemné utkání v Lučině skončilo nerozhodným výsledkem 1:1. Utkání otevřel svým gólem ve 41. minutě domácí Lukáš Kohut. Za náš tým v 58. minutě skóroval Robin Čopák na konečných 1:1. Takže jej jisté, že naše hráče nečeká nic jednoduchého, což potvrdí i postavení v tabulce obou mužstev i podzimní vzájemný duel.

Zápas 21. kola I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - Finstal Lučina začíná na našem hřišti v Horní Suché v sobotu 23. dubna od 16:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Milan Levinger, kterému na čarách budou asistovat pánové Josef Fanc a Daniel Čuba. Přijďte naše hráče podpořit!

Doma hrají také dorostenci od 13:45 s týmem TJ Havířov - Dolní Datyně, mladší žáci 10:45 a starší žáci v 9:00 proti Těrlicku. Přijďte naše mladé hráče podpořit!

admin-maro