V sobotu na půdu týmu TJ Slovan Orlová

10.04.2015 10:19

V sobotu čeká naše hráče druhé jarní utkání, kdy dopoledne se Horní Suchá představí na půdě týmu TJ Slovan Orlová, se kterým na podzim remizovali 2:2. Druhé jarní mistrovské utkání začíná v sobotu 11. dubna v 10.15 hodin.

Poslední vzájemný duel těchto týmu byl na programu v podzimní části v sobotu 13. září a z výhry se neradoval ani jeden tým, jelikož utkání skončilo nerozhodně 2:2, kdy se za domácí prosadil Libor Stebel a Robin Petík a za hosty Libor Němce a René Lipovský.

Soupeři z Orlové aktuálně patří pátá příčka se čtyřiadvaceti body. V úvodním jarním mistrovském utkání hráči týmu TJ Slovan Orlová vyhráli na domácí půdě s týmem TJ Sokol Hnojník, který porazili výsledkem 6:3 po dvou brankách Michala Ristovského a o zbytek branek se postarali čtyři střelci Libor Němec, Michal Pavlík, Miroslav Edr a Petr Marcol.

Zápas 19. kola I. B třídy skupiny C TJ Slovan Orlová - TJ Depos Horní Suchá začíná na stadionu Slavoje Petřvald v sobotu 11. dubna od 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude Libor Bartek, kterému na čarách budou asistovat pánové Tvardek a Mudra.

admin-maro