V sobotu na hřiště dalšího nováčka do Řepiště

15.09.2016 22:34

Po výborném startu v nové sezóně, kdy naši hráči mají po pěti utkáních třináct bodů, čeká naše hráče další mistrovské utkání. V sobotu 17. září čeká náš tým utkání na půdě soupeře, a to na hřišti dalšího nováčka soutěže TJ Řepiště. Další venkovní mistrovské utkání v nové sezóně začíná v sobotu 17. září 16.00 hodin.

Naše mužstvo má za sebou velmi úspěšný start do nové sezóny, když je z pěti mistrovských utkání bez porážky a se třinácti body vede tabulku soutěže. Druhý Jablunkov je však na tom bodově stejně. Naši hráči mají za sebou zatím domácí utkání s Lokomotivou Petrovice B (výhra 4:1), v Nýdku (výhra 1:3), doma s týmem Internacionál Petrovice (výhra 4:1), v Petřvaldě u Karviné (výhra 1:6) a dosavadní domácí mistrovské utkání, ve kterém naši hráči remizovali s nováčkem TJ Sokol Věřňovice výsledkem 2:2, kdy se za náš tým prosadil Robin Čopák a Petr Příborský. Takže náš tým je po pěti odehraných kolech s celkovým počtem třinácti bodů na 1. místě se skóre 19:6. Co se týče minulé sezóny tak naši hráči skončili v minulé sezóně na 6. místě s bilancí z šestadvaceti utkání - dvanáct výher, tři remízy a jedenáct proher. Skóre mělo naše mužstvo 68:49 a 39 bodů.  

To sobotní soupeř TJ Řepiště, jako nováček soutěže má na kontě z pěti utkání dvě výhry, jednu remízu a dvě porážky. První vítězství našeho sobotního soupeře přišlo hned v prvním utkání na domácí půdě v souboji nováčku, kdy Řepiště porazilo 4:3 nováčka z Petřvaldu u Karviné. V dalším utkání, a to v prvním na půdě soupeře se Řepiště ukázalo na hřišti dalšího nováčka, a to ve Věřňovicích odkud si Řepiště odvezlo jeden bod za remízu 1:1. Následně prohrálo Řepiště v Tošanovicích výsledkem 5:1. Venkovní vysokou porážku napravilo Řepiště v domácím utkání s Dolní Lutyní, kdy vyhrálo vysoko 6:2. V posledním dosavadním mistrovském utkání prohrálo Řepiště na hřišti jednoho z favoritu soutěže, a to v Jablunkově výsledkem 3:0. Tým zkušeného trenéra Bohuše Kelera má na kontě z pěti utkání celkem sedm bodů se skóre 12:14 a drží se na 8. místě. V minulé sezóně tým TJ Řepiště vyhrál Městský přebor Ostrava a postoupil z prvního místa z bilance z čtyřiatřiceti mistrovských utkání - devětadvacet vítězství, tři remíz a dvou porážek. Skóre měl náš sobotní soupeř 159:34 a zisk 90 bodů. Naše hráče tak u nováčka nečeká vůbec nic jednoduché, a jak dopadne tento vzájemný souboj v nové sezóně, se dozvíme v sobotu 17. září.

Další zápas I. B třídy skupiny C TJ Řepiště - TJ Depos Horní Suchá začíná na hřišti v Řepišti v sobotu 17. září od 16:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Nikola Andrýsek, kterému na čarách budou asistovat pánové Petr Čecháček a David Jurajda. Přijeďte naše hráče podpořit!

Autor: Marek Chmiel