V sobotu jedou naši hráči do Lučiny sehrát poslední podzimní utkání

03.11.2016 21:04

Naši hráči v minulém kole doma porazili tým Hnojníku výsledkem 2:1 a teď v sobotu čeká naše hráče poslední podzimní mistrovské utkání. V sobotu 5. listopadu se totiž představí na půdě soupeře v posledním podzimním utkání, a to na hřišti týmů Finstal Lučina. Poslední mistrovské utkání v podzimní části začíná v sobotu 5. listopadu 14.00 hodin.

Naše mužstvo má za sebou dvanáct odehraných utkání, ve kterých sedmkrát vyhráli, jednou remizovali a čtyřikrát prohráli, což pasuje náš tým na prozatímní čtvrté místo tabulky. První je soupeř z Raškovic, druhé místo drží Jablunkov a třetí je tým Tošanovic. Naši hráči mají za sebou zatím domácí utkání s Lokomotivou Petrovice B (výhra 4:1), v Nýdku (výhra 1:3), doma s týmem Internacionál Petrovice (výhra 4:1), v Petřvaldě u Karviné (výhra 1:6), doma s Věřňovicemi (remíza 2:2), v Řepišti (prohra 4:0), doma s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně (výhra 4:1), v Jablunkově (prohra 2:0), v Tošanovicích (prohra 4:1), doma s týmem Raškovic (prohra 1:2), ve Smilovicích (výhra 0:2) a dosavadní mistrovské utkání z minulého kola, kdy náš tým vyhrál na domácím hřišti s Hnojníkem 2:1. Takže náš tým je po dvanácti odehraných kolech s celkovým počtem dvaadvaceti bodů na 4. místě se skóre 29:20. Co se týče minulé sezóny tak naši hráči skončili v minulé sezóně na 6. místě s bilancí z šestadvaceti utkání - dvanáct výher, tři remízy a jedenáct proher. Skóre mělo naše mužstvo 68:49 a 39 bodů.  

To náš sobotní soupeř v posledním mistrovském utkání podzimní části Finstal Lučina má bilanci z dvanácti dosavadních mistrovských utkání - vyhrál čtyřikrát, třikrát remizoval a pětkrát prohrál. To tedy znamená, že tým Lučiny je na dosavadním osmém místě a na náš tým ztrácí tento soupeř sedm bodů. Tým Lučiny vstoupil do sezóny prohrou na hřišti Raškovic výsledkem 3:0. Ve druhém utkání si připsal tým Lučiny první výhru, kdy vyhrál na domácí půdě s týmem Smilovic 4:0. Ve třetím kole náš soupeř remizoval na hřišti Hnojníku 4:4. Následně Lučina remizovala 1:1 doma s týmem Tošanovic. Poté přišla domácí výhra nad béčkem Lokomotivy Petrovice poměrem 3:2. Tuto výhru Lučina v dalším kole nepotvrdila a prohrála v Nýdku 2:1. Poté prohrála doma s týmem TJ Internacionál Petrovice výsledkem 1:3. Poté si Lučina přijela pro tři body na hřiště nováčka do Petřvaldu u Karviné za výsledek 1:2. Tuto výhru doma Lučina potvrdila jen remízou 1:1 s nováčkem z Věřňovic. Následně prohrála Lučina u nováčka v Řepišti výsledkem 2:1. V předposledním domácím utkání podzimu Lučina porazila tým Dolní Lutyně výsledkem 3:1. No a v posledním dosavadním mistrovském utkání Lučina prohrála v Jablunkově výsledkem 4:1. Tým zkušeného trenéra Reného Hrušky má na kontě z dvanácti utkání celkem patnáct bodů se skóre 22:24 a drží se na 8. místě. V minulé sezóně tým Finstal Lučina skončil na 7. místě a se šestadvaceti mistrovských utkání vyhrál jedenáctkrát, pětkrát remizoval a desetkrát prohrál. Skóre měl náš sobotní soupeř 62:46 a zisk 38 bodů. Vzájemná utkání v minulé sezóně zvládli lepé naši hráči. Na podzim v Lučině skončil zápas nerozhodně 1:1 a odvetu na jaře v Horní Suché vyhrál náš tým výsledkem 4:2. Jak dopadne vzájemný souboj v této sezóně, se dozvíme v sobotu 5. listopadu.

Poslední zápas v podzimní části I. B třídy skupiny C Finstal Lučina - TJ Depos Horní Suchá začíná na hřišti v Lučině v sobotu 5. listopadu od 14:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Robin Opěla, kterému na čarách budou asistovat pánové Marek Švec a Jakub Doležílek. Přijeďte naše hráče podpořit v posledním utkání podzimní části!

Autor: Marek Chmiel