V sobotu čeká naše hráče utkání v Tošanovicích

13.05.2016 19:47

 Po domácím povedeném utkání, ve kterém naši fotbalisté vyhráli vysokým výsledkem 7:0 s týmem FK Gascontrol Havířov, je čeká další jarní venkovní mistrovské utkání. V sobotu 14. května zajíždí naši hráči TJ Depos Horní Suchá na hřiště mužstva TJ Tošanovice. Utkání začíná v sobotu 14. května 17.00 hodin.

Po povedeném domácím utkání s Gascontrolem Havířov minulý víkend, kdy naši hráči vyhráli vysokým výsledkem 7:0. Po tomto vydařeném utkání se naši hráči drží před dalším venkovním jarním mistrovském utkání na 6. místě se skóre 52:39 a s 29 body. Tým Tošanovic je v tabulce na 9. místě se skóre 45:52 a s celkovým počtem 25 bodů. Podzimní vzájemné utkání zvládli v Horní Suché lepé domácí naši hráči, kteří zvítězili výsledkem 4:1. Do vedení se však v utkání dostali nejdříve hosté v 16. minutě zásluhou Denise Judity. Poté ale naši hráči ve 23. minutě zásluhou Martina Mikulce srovnali, ve 29. minutě otočil skóre utkání pro naše hráče Daniel Juranek a poločasové skóre 3:1 uzavřel ve 45. minutě Martin Mikulec. Ve druhém poločase vstřelil svůj druhý gól v utkání v 53. minutě Daniel Juranek a uzavřel skóre utkání na konečných 4:1. Tošanovice tak určitě budou chtít našim hráčům podzimní porážku vrátit, proto naše hráče nečeká vůbec nic jednoduchého. Všichni ale věříme, že naši hráči přivezou domů nějaký bodový zisk.

Zápas 24. kola I. B třídy skupiny C TJ Tošanovice - TJ Depos Horní Suchá začíná na hřišti v Tošanovicích v sobotu 14. května od 17:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Pavel Podracký, kterému na čarách budou asistovat pánové Libor Bartek a Petr Hrňa. Přijeďte naše hráče podpořit!

admin-maro