V rámci výročí 85 let založení fotbalu přijede stará garda AC Sparta Praha

23.09.2016 15:58

V rámci výročí 85 let založení fotbalu v Horní Suché se odehraje slavností utkání, ke kterému přijede na hřiště Horní Suché tým staré gardy AC Sparta Praha. Slavností utkání v rámci výročí 85 let založení fotbalu v Horní Suché se uskuteční na statní svátek ve středu 28. září ve 13 hodin. Vstupně na toto slavnostní utkání je 50 Kč.

V sestavě staré gardy AC Sparta Praha v tomto slavnostním utkání by neměl chybět v bráně Jaromír Blažek, rekordman v počtu zisku ligových titulů Jirka Novotný, chybět nebude ani bývalý reprezentant Václav Koloušek, přijede i Milan Fukal, který ještě stále aktivně hraje v Rakousku. Nebude chybět i 97 ligových gólů, které nastřílel Marek Kincl. Představí se i Mistr Evropy do 21 let Michal Pospíšil. Internacionál František Straka by také neměl chybět na hornosušském trávníku. Do Horní Suché by měl přijet i špílmachr Lukáš Zelenka.

Proto neváhejte a přijďte se pobavit mezi skvělé lidi na náš stadion TJ Depos Horní Suchá. Bude to stát za to. Ve středu 28. září (statní svátek) ve 13 hodin. Vstupně na toto slavnostní utkání je 50 Kč.

-

špílmachr Lukáš Zelenka

-

V bráně bude Jaromír Blažek

-

rekordman v počtu zisku ligových titulů Jirka Novotný přijede na hornosušský trávník

-

Mistr Evropy do 21 let Michal Pospíšil

-

Milan Fukal ještě stále aktivně hraje v Rakousku

-

97 ligových gólů, Marek Kincl

-

Internacionál František Straka by také neměl chybět na hornosušském trávníku

-

chybět nebude ani bývalý reprezentant Václav Koloušek

Autor: Marek Chmiel