V prvním domácím mistrovském utkání v roce 2015 přivítáme tým TJ ČSAD Havířov

16.04.2015 20:03

V sobotu čeká naše hráče první domácí utkání v roce 2015. Loňský rok byl pro naše fotbalisty na domácím hřišti úspěšný, proto doufejme, že vítězně začne i rokem 2015. V prvním domácím utkání v roce 2015 přivítáme TJ ČSAD Havířov. Utkání začíná v sobotu 18. dubna 16.00 hodin.

V sobotu 18. dubna čeká naše hráče první domácí utkání v roce 2015. Loňský rok byl pro naše fotbalisty na domácím hřišti úspěšný, proto doufejme, že vítězně začne i rokem 2015. Držme jim v tom společně palce a zapojme hlasivky v povzbuzování domácího celku. V prvním domácím utkání v roce 2015 přivítáme hráče TJ ČSAD Havířov. Utkání začíná v sobotu 18. dubna 16.00 hodin.

Dnešního soupeře TJ ČSAD Havířov není třeba blíže představovat. Jedná se o soupeře, se kterým se fotbalisté Horní Suché v dobách minulých i v současnosti střetli již mnohokrát. Pikantní toto derby bude nejen pro fanoušky, ale také pro hráče. Vždyť mnoho z nich jich působilo jak v hornosušském dresu, tak v tom havířovském. V mužstvu Horní Suché jde například o trenéra Zedníka dále Tomka, Hradila, Kalety, Spáčila, Čopáka Blaha či Juránka. Ze současného mužstva ČSAD v dresu Horní Suché hráli např. Čermák, Voháňka, Pastrňák, Kulhánek, Hánl a Šlachta.

V tabulce Práce a servis 1. B třídy, sk. C - 11. místo, 14 bodů, skóre 24:33. Mužstvo bojující o záchranu v soutěži přes zimu posílilo o Hovůrku, navrátilce Stacha a Pastrňáka. Opory Laurenčík, Čermák, nejlepší střelec Klus v mužstvu zůstaly, a tak lze očekávat zlepšený herní i výsledkový projev mužstva. V minulém utkání porazili Hnojník 3:0.

Zápas 20. kola I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ ČSAD Havířov začíná na stadionu TJ Depos Horní Suchá v sobotu 18. dubna od 16:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Petr Machala, kterému na čarách budou asistovat pánové Jan Suszka a Jakub Vítek.

admin-maro