V předposledním domácím utkání proti týmů TJ Slovan Orlová

03.06.2016 20:15

Po vysoké výhře v Horním Žukově, kde naši fotbalisté vyhráli výsledkem 1:5, je čeká další jarní domácí mistrovské utkání. V sobotu 4. června přivítají naši hráči na domácí půdě tým TJ Slovan Orlová. Utkání začíná v sobotu 4. června 17.00 hodin.

V minulém týdnu sehráli naši hráči další venkovní jarní utkání, ve kterém vyhráli, jak již bylo zmíněno na hřišti Horního Žukova vysokým výsledkem 1:5. Poločasový stav byl 1:2. Do vedení dostal naše hráče již ve 3. minutě Petr Příborský a hned za minutu navýšil naše vedení na 0:2 svým gólem Martin Mikulec. Domácí tým dokázal ve 23. minutě zásluhou Jiřího Glace snížit na 1:2, to ale byl od domácích poslední gól v tomto utkání. Ve druhém poločase totiž v 57. minutě zvýšil na 1:3 náš Jakub Pietrasz, kterého v 64. minutě napodobil Stanislav Ryt a bylo to již 1:4 pro náš tým. Naši hráči však se radovali ještě jednou, když svým druhým gólem v utkání uzavřel skóre Martin Mikulec na konečných a zasloužených 1:5. V dalším utkání se naši hráči představí na domácí půdě v sobotním utkání proti týmů TJ Slovan Orlová. Před tímto utkáním se naši hráči drží na 6. místě se skóre 59:43 a s 35 body. Tým TJ Slovan Orlová je v tabulce na 12. místě se skóre 32:57 a s 22 body. Podzimní vzájemné utkání na hřišti Slovanu Orlová skončilo jasným výsledkem a zaslouženým 1:6 pro náš tým. Utkání otevřel nejdříve svým gólem ve 2. minutě domácí Michal Ristovský, ale poté se již trefovali jen naši hráči, a to v 13. minutě Jan Chrobok, v 19. minutě Daniel Juranek, v 53. minutě opět Daniel Juranek a na konečných 1:6 uzavřel postupně svými třemi góly Petr Příborský, a to nejdříve v 80. minutě, 82. minutě a v 87. minutě. Naši hráče však i tak nečeká vůbec nic jednoduchého proti tomuto týmů tabulky. Všichni však doufáme, že naši hráči v předposledním domácím utkání této sezóny zvítězí.

Zápas 14. kola I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Slovan Orlová začíná na našem hřišti v Horní Suché v sobotu 4. června od 17:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Erik Tvardek, kterému na čarách budou asistovat pánové Michael Vojkovský a Petr Machala. Přijďte naše hráče podpořit!

Doma hrají také dorostenci od 14:45 s týmem TJ Slavoj Rychvald. Přijďte naše mladé hráče podpořit!

Autor: Marek Chmiel