V posledním venkovním utkání bez bodů

13.06.2016 13:50

V posledním venkovním mistrovském utkání této sezóny naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 15. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů TJ Lokomotiva Petrovice B výsledkem 2:1, když poločasový stav byl 0:1. Jedinou branku našeho týmů vstřelil David Jeziorský.

V posledním venkovním mistrovském utkání této sezóny naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 15. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů TJ Lokomotiva Petrovice B výsledkem 2:1. Do vedení v utkání se dostali naši hráči zásluhou Davida Jeziorského brankou ve 28. minutě. V prvním poločase to byla jediná branka, a tak naši hráči šli po prvním poločase do kabiny s výsledkem 0:1 v jejich prospěch. Ve druhém poločase však domácí dvěma góly během pěti minut skóre utkání otočili na 2:1, a to v 64. minutě, kdy se prosadil domácí Pavel Bernatík a v 69. minutě, kdy byl úspěšným střelcem Jan Paduch. Naši hráči tak v posledním venkovním mistrovském utkání této sezóny prohráli výsledkem 2:1. O poslední tři body se můžou naši hráči postarat v posledním mistrovském utkání, kdy přivítají na domácí půdě tým TJ Internacionál Petrovice.

TJ Lokomotiva Petrovice B - TJ Depos Horní Suchá 2:1 (0:1)

Branky: 64. Bernatík Pavel, 69. Paduch Jan - 28. Jeziorský David, ŽK: 67. Paduch Jan - 60. Kubjat Roman, Rozhodčí: Krokosz Zdislav - Dytko Gustav, Jantoš Pavol, Počet diváků: 50

TJ Lokomotiva Petrovice B: Egermajer - Klein, Bernatík (75. Gatnar), Kostura, Zeisberger - Hrachovec, Paduch, Kučera, Chwastek (82. Láznička) - Gill (84. Hass), Niemiec (64. Wojcik). Trenér: Bielan René

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Kubjat, Baránek, Kaleta (77. Chrobok), Čermák - Čopák, Jeziorský, Pietrasz, Příborský - Juranek, Mikulec. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Poslední mistrovské utkání této sezóny 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 18. června, kdy na domácím hřišti přivitá tým TJ Internacionál Petrovice. Utkání má naplánovaný začátek na 17:00 hodin

Autor: Marek Chmiel