V posledním utkání sezóny vítězství 4:0

19.06.2016 19:22

V posledním mistrovském utkání této sezóny naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 16. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti proti týmů TJ Internacionál Petrovice výsledkem 4:0, když poločasový stav byl 1:0. O čtyři branky se podílela dvojice Daniel Juranek a Martin Mikulec.

V posledním mistrovském utkání této sezóny naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 16. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti proti týmů TJ Internacionál Petrovice výsledkem 4:0. Do vedení v utkání se dostali naši hráči ve 38. minutě zásluhou Martina Mikulce. První poločas tak skončil výsledkem 1:0 ve prospěch našeho týmů. Ve druhém poločase zvýšil na 2:0 v 64. minutě Daniel Juranek. V 75. minutě přidal třetí gól našeho týmů svým druhým gólem v utkání Martin Mikulec. Konečný výsledek posledního mistrovského utkání této sezóny určil v 88. minutě svým druhým gólem v utkání Daniel Juranek na 4:0. Naši hráči tak uzavřeli sezónu vítězně.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Internacionál Petrovice 4:0 (1:0)

Branky: 38. a 75. Mikulec Martin, 64. a 88. Juranek Daniel, ŽK: 57. Čopák Robin - 57. Martikán Jaroslav, Rozhodčí: Tvardek Erik - Laštuvka Petr, Cieslar Ondřej, Počet diváků: 50

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík (82. Kux) - Kubjat, Baránek (61. Pócoš), Chrobok (85. Zedník), Čermák - Čopák, Jeziorský, Pietrasz, Příborský - Juranek, Mikulec. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

TJ Internacionál Petrovice: Sztefka - Sznapka, Hanzel (40. Horák), Šangala, Šťastný - Czyž, Martikán, Žáček, Hubáček (64. Piechaczek) - Wenglorz, Brzóska (82. Banot). Trenér: Mlotek Radek

Autor: Marek Chmiel